1876
Elektros skyrius / Re: audi mc2 elektros bedos
« Įrašytas: 2010 Lapkričio 17, 10:22:55 »
siaip bedu gali but daug kiek domejausi pradedant uzsikimsusiu purkstuku,temp daciko bedos ir pan.pas mane buvo temperaturinio daciko beda....siaip gal kas turi kokiu schemu nuo temperaturos daciko iki skydelio kur rodo temperatura....nes neveikia...buvau uztrumpines bet nk strielka nereguoja(dvejais skydeliais bandziau vistiek nk)
...tai kur beda gali but?nesenai orinau sankaba bet ji kaip ir tvarkoje nes kitu atveju ir atbula buksuotu...na prirasiau eilerasiu,bet lb tikiuosi kad bent kas uzves ant kelio... ?!?
paleidimu?ar kas bande pasidaryt rankini "salto purkstuko" paleideja,ir kaip tai daryt?
