1801
Kėbulo ir salono skyrius / Re: A4, TDi emblemų nuėmimas
« Įrašytas: 2011 Vasario 01, 17:46:35 »
tam yra specialus irankis dedasi ant dreles(panasi i kempine medziaga,bet kietesne) ir nuvalo visus klijus ir pan nepazeizdamas lako pavirsiaus...
nu bet greitoj ateity manau bus viskas sutvarkyta,perdaroma i megasqurita ir baigsis visos tokios neaiskios bedos...

nu bet noriu susitvarkyt savom rankom...daug ka padariau liko daug maz menkniekiai tai gal kaip nors davesiu iki idiealaus stovio