1776
Forumo dalyvių auto garažas / Re: slamzz A4
« Įrašytas: 2009 Spalio 05, 15:51:44 »
Vadinasi buvau nekaip informuotas, bet kolkas tai tikrai nesigailiu, kad sita masinyte pasiemiau
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
gal geriau pora komentaru apie masina ar siaip kokiu pasiulymu
Saugikli ismuse su daina net
ir kas cia padaryta

Motoras jaučiu vandens ir ploviklio nematęs nuo pagaminimo![]()
Na, o jei rimtai buvau nuploves, kai nusipirkau masina pries puse metu, nes nebuvo plautas kai pirkau, dabar vel uzsinese, pazadu nuplaut ir idet fotke, kad nemustumet labai

na, o jei rimtai, tai siulyciau paklausyt mindezo, aisku, jeigu nepasikartos.
man budavo kad sukant vaira subraskedavo, tai reikejo paverzt varzta apacioj virs pedalu, kur prasideda kebulo pertvara ten toks varztas yra nepamenu gal 14 paverziau ir tiek, buvo laisvumas atsiradestu gal kalbi apie vairolazdes varzta, kuriuo ji prisisuka prie vairo koloneles, atsisuka 13 raktu.
Sveiki, gal kas zino ar tinka vairo stebules slicai nuo audi a4 98m. modelio i audia a4 96m. modeli. stai foto apie ka kalbu . Rodykle pazymejau apie kuriuos slicus kalbu.
http://ekatalog.intercars.lt/ seniau budavo su kainom, paskutini karta kai ziurejau tai neberadau ju
Na bent vairas netinka nuo 97 ir naujesnio modelio ant audikes 96 ir senesnes, nes storesnis antgalis naujesniu metugal kas zino ar tinka vairo stebules slicai nuo audi a4 98m. modelio i audia a4 96m. modeli.Na, mano razumu, visi A4 (ne quatro) 1995-2000 metų mechanizmai, išskyrus tai kas surišta su varikliais, yra tokie pat.
Tai todel ir kyla daug abejoniu

jasna o as net nezinau ar pas mane jie net yra sildomi ar neanes kazkaip kai pirkau nerupejo o db idomu pasidare
![]()