176
Quattro klausimai - atsakymai / Re: Smugiai galinis diffas audi 80 avant quattro
« Įrašytas: 2009 Rugpjūčio 09, 18:14:52 »
na, o traverso, sakiu ivores, sarnyrai, traukes gale? Nes visa tai ir sudaro tuos dungsejimus, nekalbant apie transmisija, kas savaime suprantama..
Yra byyskiu visokiu bug'u, bet beveik viska istaisiau
Gal susimils besididziuodamas tau uz Veske atiduot kokius 500e
Ta 'kazkuri' ant LT pirmoji istorijoj, kuri lindo po 10s 1/4, kuri ant ukrainos (nes ukrainietiska ana) bei bulbandijos 'zvaigzdziu zvaigzde'
todel apie pagrazinima kalbu, nes kebulas apart eiliniu iprastu pabraizymu yra koks tai matinis. Gal kas bande poliruoti, gal kuo apipilta, ne neaisku.
Na, tada persiprasau, kad reiskiu asmenine nuomone
83 dar net ant silkes izymiosios, savo rudziu nebuvimu, cinko nebuvo, o ans svaigsta ant ubagiu
Ne vienas is a80/90 per visa gamybos laikotarpi neturejo to cinko kaip tu isivaizduoji, tik paskutiniu metu 87/88 kupai ubaginiai jau buvo apdirbami rimciau, bet vistiek ne taip kaip kokia silke ar bulkos- nardinant pilnai kebulus i belekiek voniu su antikorozine chemija visokia..

S4 ekspertai: gal galit patarti, į ką toliau investuoti savąjai s4, didinant variklio galią...
tie suportai dirba su belekokiu pagr cilindru, tiek, kad pedalas kartais buna minkstesnis.