176
Audi 80 / 90 / Re: B3/B4 fotogalerija
« Įrašytas: 2010 Sausio 22, 19:24:03 »
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
PritariuJauciu kad as visa stoga savo Avantui nusipirksiu is sroto uz tu kliju kaina.as irgi taip galvojau. tik paieskojes pora menesiu ir apskambines apie 40 numeriu tai pradejau kitaip galvot ir persiklijavau.
Bet lempos įdėtos, liko rasti moldingus su ilgom skylėm
Keičiant iš paprastų lempų į vientisas, kažką burti reikia, ar jos tinka viens prie vieno? Šiandien bandžiau pasikeisti, bet vientisos neįstoja gražiai - arba ties sparnu atsiranda tarpas, arba kapotas neužsidaro.
aisku.
Tai ar kas turi pasiulyti nekrentancias i akis kvepinimo priemones?
kvapas buvo visai neblogas (kaip mašinai
), papurkšdavo į ortakius, ant sėdynių atlošų, o kvapas apie savaitę išsilaikydavo
o Soferi ir Evaldai - judu rukot masinoj?O aš visur rūkau, todėl mano uoslė kartais silpnai funkcionuoja
Ambipurą after tobacko naudoju ir puikiai jaučiasi kvapai. Visi kiti ambipiurai iš pradžių tik jaučiasi. Bėje, pastebėjimas, kad ambipiuras atsiskleidžia tik karštą orą atsukusPritariu, naudoju tik tokį. Ir man jis ilgai laikosi
Pradžiai pradarau nedaug, o skysciui mažėjant, didinu atidarymą, kol pasiekia maximumą. Būna, kad kartais pats neužuodžiu, bet keleiviai, įlipę į mano mašiną teigia kitaip
pasiutas tikros odos, manau nebeturetu suplystiPats pasigaminai jį?
kad nekurti atskiros temos, tai parasysiu i sita nes cia susije su sedynemhttp://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,40445.0.htmlkiek mazdaug kainuoja ant b4 sedyniu komplektas rekarines silkines ir su uzrasu quattro
Vanduo pradeda bėgti ilgiau pavažinėjus karštą dieną su įjungtu kondicionierium..
lempos kainavo 230ltnorejau paklaust,o kas ten dedasi sone,pirma eina didele ta lempute,tada kazkas,ir toliau ''posukis'' tai kas tas kazkas?