176
Gyvenimo pomėgiai, interesai, hobi ar kita... / Re: Ratlankių konfigūratoriai
« Įrašytas: 2015 Liepos 25, 09:29:08 »
As sita visad naudoju.
Www.willtheyfit.com
Www.willtheyfit.com
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
KUR Galima normaliomis kainomis nusipirkti padangas ? nusiziurejau sita varianta http://www.egzotika.lt/padangos/148162606-nokian-zline-245-45-r18-100y.html gal kam teke su jomis vazineti ? paskambinus i egzotika ,is karto puole atkalbineti,kad labai greitai dyla.Ir pradejo pirsti brangesnes.Idomu kiek cia teisybes.O ka jus, kolega, vadinate normaliomis? Jusu pasirinktos padangos yra max performance klases. Prioritetas atiduotas sukubimui ant sauso, aukojant sukibima, stabdyma ant slapio ir komforta, sanaudas, ilgaamziskuma. Gerai stabdo, nes minkstas misinys, todel greiciau dyla.
- pasildytojas nuo 220V (svedas kaip ne kaip)


Gal patarsit kur varyt tamsint langus?
kainos/kokybes derinys![]()
gal lbiau kaina rupi,
masina sena, naudojama darbui.
Pasikeitimai ne tik subine jauciami, bet ir vizualiai padanga visiskai kitaip guli.
Naujoji skirta komfortiskam kruizinimui, todel ir i vaira kitaip reaguoja. Bet atrodo man geriau. Ryt imesiu buvusiu ir esamu.
Del estetikos pasirinkau +1 dydzio ratlankyius, o padangos megins maksimizuot komforta.

as jauciu zinau kas negerai, matai priekiniai amortikai pas mane sport vaziuoklei skirti, o gale stock, ir gaunasi tokia nesamone. Kai pirkau pardavejas nerado kataloge galinu skirtu sport vaziuoklei, sako jie visi vienodi galiniai, va tau ir vienodiPas mane labiausiai jauciasi prieky per didelis judejimas tai sumetus sport nebesikilnotu tiek, bet matyt butu kazkiek kieciau renkami keleiviu subine nelygumai
Pas mindosa sport vaziuokle, pas ji nebus taip kaip tu rasai. Tu rasai apie paprastus amortikus.Tai eibachai nelabai ka pakeis. Sport kartais ne ant 20mm zemesne?


sutinku, o man r19 jau maza, ziurinejuos r20 vasaraiSu visa pagarba, bet R20 jau tikras hardcore. Ant C6 R18 tai cia tas pats, kas pas mane R17 - norma. R19 jau grazu, bet su islygom ir aukom, bet daugiau tai jau iskrypimas.taip, vaizdas didesniu ratu geras, bet ir aukot kazka reikia


Nera koks Maironis tavo prosenelis? nesuprantu kaip zmones tiek sugeba parasyt vien apie padangasNormaliai yra!

o del padangu sviezumo tai esi teisus 100 procentu- pas mane ziemines buvo visiskai naujos, pakeiciau i vasarinius ratus, o ten jau du sezonus vazinetos, oi kaip pasijauteVasara ir siaip kietesnio misinio, bet jei dar ir poros metu ir uzpakalis jautrus, tai jooooo... Skirtumas zodziais sunkiai apibudinamas.


Kai nereikia uzmatai kelis kartus, kai ieskai nerandi...Kas nors?
Jeigu nevisai į teisingą temą pataikiau perkelkite.
Kuriame bloke ieškoti ir kaip atlikti akseleracijos nuo 0-100kmh testa? Norisi savo bolida patikrint. Ačiū