Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Justas A4

Puslapiai: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22
176
As sita visad naudoju.
Www.willtheyfit.com

177
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Liepos 16, 21:42:32  »
KUR Galima normaliomis kainomis nusipirkti padangas ? nusiziurejau sita varianta http://www.egzotika.lt/padangos/148162606-nokian-zline-245-45-r18-100y.html gal kam teke su jomis vazineti ? paskambinus i egzotika ,is karto puole atkalbineti,kad labai greitai dyla.Ir pradejo pirsti brangesnes.Idomu kiek cia teisybes.
O ka jus, kolega, vadinate normaliomis? Jusu pasirinktos padangos yra max performance klases. Prioritetas atiduotas sukubimui ant sauso, aukojant sukibima, stabdyma ant slapio ir komforta, sanaudas, ilgaamziskuma. Gerai stabdo, nes minkstas misinys, todel greiciau dyla.

Sportuosit su siom padangom ar vazinesit pagal KET bendro naudojimo keliais? P.S. tokiu matmenu normalesni padangu modeliai kainuoja 140+ €/vnt

178
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 16, 21:33:42  »
Su glusakais bus viskas oem. Blizges kaip katino...
O matoras originalus, kad tik tepalu daug neestu ir laikytu.

179
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 16, 10:15:27  »
Arba tie dalyviai atostogauna, arba gal bent tokius modelius gerbia nesiulydami sugadint
:think:

180
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 15, 13:40:16  »
Yra elektriniai langu valytuvai.
Kondiskes yra net 2.
Pseudo webasta yra (+) - pasildytojas nuo 220V (svedas kaip ne kaip)
Tavo jetta tuscia lyginant su situo bolidu. :bedantis:
O dabar dar taviske apibraukyta tai is vis sleptis tau reiktu :facepalm:

181
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 14, 23:27:42  »
Taip, 1960 m. Jau 55 metu amziaus bolidas, tuoj pensija.
Agidai, buna, nors ir retai tokie, pirkt :)
Planas vienas - pilna restauracija ir maksimalus originalo islaikymas.

182
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 14, 18:31:07  »
Naujas zveris kieme (na ne mano asmeniskai garaze, bet kartu su tevuku priziurimam).
Nukautas naujas projektas.
'60, 1.2, net 22kw, 6V elektros sistema.
Tiksliai nezinoma, bet pagal dokumentus darzinej galejo prastovet nuo 1982-1983 metu.
Mazai pagal savo amziu sukirmijes, salonas vietomis minimaliai paplyses, stabdziai pradeti ardyti. Kas labiausiai neitiketina visi variklio komponentai veikia. Issikosejo per kokias 20 birbinimo.

183
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 10, 20:38:25  »
Siandien dar 2 metams uzsiklijuoti TA lipukai. Isvada - be trukumu. :D

Tik TA inspektorius ziuredamas i priekine vaziuokle susilenke prie rato ir sako: ble ka zemai cia viskas...

184
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Liepos 09, 22:08:04  »
Gal patarsit kur varyt tamsint langus?


kainos/kokybes derinys  :)
gal lbiau kaina rupi,
masina sena,  naudojama darbui.

Kazkaip dalyviams sudetinga paverst pora puslapiu atgal.
http://www.audiklubas.com/forumas/vilnius/gal-kas-zinote-kur-vilniuje/2150/?msg=1723508

185
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 07, 23:42:09  »
Pasikeitimai ne tik subine jauciami, bet ir vizualiai padanga visiskai kitaip guli.
Naujoji skirta komfortiskam kruizinimui, todel ir i vaira kitaip reaguoja. Bet atrodo man geriau. Ryt imesiu buvusiu ir esamu.

Del estetikos pasirinkau +1 dydzio ratlankyius, o padangos megins maksimizuot komforta.

Padanga gali visiskai kitaip guleti ant ratlankio priklausomai nuo jos modelio.
Senieji Conti kazkokie labai atsikise buvo. Saugojo ratlanki nuo susibraizymo... :think:
Nein ant telefono atverst nuotraukos i vertikalia padeti. :E

186
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 04, 00:08:59  »
as jauciu zinau kas negerai, matai priekiniai amortikai pas mane sport vaziuoklei skirti, o gale stock, ir gaunasi tokia nesamone. Kai pirkau pardavejas nerado kataloge galinu skirtu sport vaziuoklei, sako jie visi vienodi galiniai, va tau ir vienodi :(
Pas mane labiausiai jauciasi prieky per didelis judejimas tai sumetus sport nebesikilnotu tiek, bet matyt butu kazkiek kieciau renkami keleiviu subine nelygumai

187
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 03, 23:53:24  »
Galvoju dek R20 su aukstesne padanga nusaui kelis zuikius.
Issaugosi kazkiek komforto didindamas R. Turesi mazeni tarpa tarp arkos ir gumos, gal ET gerai atitaikysi ir nereikes vaziuokles draskyt dedant eibach. Nors esu skaites audizine, kad dalyviai pakeite is sline ar sport vaziuokliu i eibach prokit pasigerina truputi komforta. O kad pakris tik iki 1 cm, tai faktas.

188
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 03, 23:43:20  »
Pas mindosa sport vaziuokle, pas ji nebus taip kaip tu rasai. Tu rasai apie paprastus amortikus.
Tai eibachai nelabai ka pakeis. Sport kartais ne ant 20mm zemesne?

189
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 03, 23:36:06  »
Is patirties siulyciau keisti ir amortizatorius, nes su stock toks kvailokas vaziavimas.
Nezinau kaip papasakot, bet zemai leistis neduoda spyruokles, o virsun svysteli stipriai, tai kazkaip keistas jausmas apima.
Maniskiai amortizatoriai nepasibaige, bet prie eibachu manau reiketu standesniu amortiku. Stockai ilgokai uztruka, kol judesius uzslopina.
Sau eibach dejausi del noro isbandyt ir estetikos. Sportu neuzsiimu, tai praktiskumo teko paaukot vardan grozio.

Del ratu, spalvos ir skonio draugus rasti nera lengva. :)
Man asmeniskai, labai platus volai neatrodo ypatingai. Manau 245 jau uztenka, nes ar 255, ar 265 vizualiai jau nebesimato. Jei reikia dek aukstesnes gumas kaip pvz 245/40 ir bus cool.

Man ratai su palangem nepatinka, bet jei tau/zmonai grazu, tai valio, tik reik is dirvono isvaziuot ir nusiplaut. :)

190
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 03, 22:55:40  »
sutinku, o man r19 jau maza, ziurinejuos r20 vasarai ;) taip, vaizdas didesniu ratu geras, bet ir aukot kazka reikia  :)
Su visa pagarba, bet R20 jau tikras hardcore. Ant C6 R18 tai cia tas pats, kas pas mane R17 - norma. R19 jau grazu, bet su islygom ir aukom, bet daugiau tai jau iskrypimas. :)
Manau RS6 C6 stiliaus R19 ratlankiai atrodo tobulai. Jeigu rasti tokius ledinius kaip pas Bajora buvo, tai is vis svajone. Mano vizija, kai kazkada upgrade'insiuos i C6...

Imesk dabartiniu savo vaizda?
Eibachus jau sudejai? (Atrodo tu flooderiuos minejai kad nupirkai pe rebay) Idomu kaip ispudziai, nes apie eibach pro-kit ant saviskes galeciau dar viena romana sukalt.
Laimisirko dziaugtusi... ;)

191
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 03, 22:51:28  »
Nera koks Maironis tavo prosenelis? nesuprantu kaip zmones tiek sugeba parasyt vien apie padangas  :goodboy:
Normaliai yra!
Mano darbas su pardavimais, tai lakstingala negali neciulbet. :)
Daug laiko ir energijos sudeginta siam klausimui, tai israsiau kas mintyse.
Alaus skarba rankoj, nuo siandien 2 sav atostogausiu, tai atsipalaidacija ir rasliava eina lengvai...

Ka Laimi tu? Kada normalesnius ratus desi? Nesiulau didint R, bet yra ir grazesniu, pagal mano grozio suvokima.

192
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 03, 22:30:53  »
o del padangu sviezumo tai esi teisus 100 procentu- pas mane ziemines buvo visiskai naujos, pakeiciau i vasarinius ratus, o ten jau du sezonus vazinetos, oi kaip pasijaute (+)
Vasara ir siaip kietesnio misinio, bet jei dar ir poros metu ir uzpakalis jautrus, tai jooooo... Skirtumas zodziais sunkiai apibudinamas.

193
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 03, 22:28:35  »
R17
Vanagai tuoj puls kapoti, kad per mazi. :bedantis:
Bet as labai dziaugiuos - kalti BBS, lengvesni nei stock R16, nupirkti uz kapeikas (pardavejas matyt nezinojo ka parduoda), o dabar ir su normaliom gumom. :)
Dabar pagalvojus, kad sukomplektavus gerai atrodancius R18 ir naujas gumas butu pakankamai komforto ir kad estetiskai kitaip atrodytu. Bet dabar €€ butu gaila..
Kaip kasdieniniam seimos universalui vazinet ivairiom kelio dangom pilnai tenkina.

194
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 03, 22:16:52  »
Pasikeitimai ne tik subine jauciami, bet ir vizualiai padanga visiskai kitaip guli.
Naujoji skirta komfortiskam kruizinimui, todel ir i vaira kitaip reaguoja. Bet atrodo man geriau. Ryt imesiu buvusiu ir esamu.

Del estetikos pasirinkau +1 dydzio ratlankius, o padangos megins maksimizuot komforta.

195
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 03, 22:02:48  »
Buvo ilgu dvejoniu, blaskymosi ir saves itikinejimo. Naudotos padangos ar naujos? Paejo vienu klausimu korta, tai nusprendziau nebesiblaskyt.

Turetos Conti sport contact 2 (2009 m.) medinukai siandien pakeisti GY efficient grip performance (2015 m. 1 ir 2 sav). Aiskumo delei pirmosios max performance klases, naujos premium touring pagal tyrereviews.co.uk. Abi to paties ismatavimo, apkrovos, tik greicio indeksas ne W, o V. Abi XL.

Pirmi ispudziai:
Negaliu patiket kaip minkstai vaziuoja - pasaka. Taciau dingo reakcija i vairo pasukima. Pries tai buvo kaip kartingas. Senos kietos max perf tipo padangos turejo viena pliusa.
Prie viso sito nezinojau kiek montuotojas privare slegio. Sakau kilstelsiu slegi, maziau plaukios. Pacios padangos vizualiai mazai susispaudusios.
Pasiimu slegio matuokli - 2.5 bar all around!!!! Pries tai buvusiose laikydavau 2.1, kad galima pavaziuot butu. Ryt uzkrausiu bagazine rakandais, tai pataisiau i 2.4 prieky (kaip priklauso pagal lipduka) ir 2.6 gale. Toliau kaip su skaidanciu kilimu vaziuoju, net suabejojau, ar ne su R15 ir stock vaziuokle vaziuoju...

Moralas ateiciai. Skiriasi metai, klase ir aisku gamintojas, bet skirtumas neitiketinas. Pirkti tik naujas gumas ir megautis.
Padangos pirma modifikacija, kuria reikia pasidaryt isigytam automobiliui.

Daugiau i naudotu puse ziuresiu tik aplinkybiu labai verciamas

196
Bajorai, T-max - didelis aciu!

197
Kai nereikia uzmatai kelis kartus, kai ieskai nerandi...
Jeigu nevisai į teisingą temą pataikiau perkelkite.

Kuriame bloke ieškoti ir kaip atlikti akseleracijos nuo 0-100kmh testa? Norisi savo bolida patikrint. Ačiū
Kas nors?

198
Kai nereikia uzmatai kelis kartus, kai ieskai nerandi...
Jeigu nevisai į teisingą temą pataikiau perkelkite.

Kuriame bloke ieškoti ir kaip atlikti akseleracijos nuo 0-100kmh testa? Norisi savo bolida patikrint. Ačiū

199
Vilnius / Re: Vilniaus pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Birželio 23, 11:28:55  »
As judesiu, bet uz geros savaites. Tureciau 07.04 guldyt is Vilniaus
Jeigu nebus per velu, gal padesiu

200
Važiuoklės skyrius / Re: Galiniai ratai stovi nevienodai išnešti
« Įrašytas: 2015 Birželio 18, 13:42:32  »
O gal beda ratlankiu isnesime? Pirmiausia ten patikrint galima

Puslapiai: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22