176
Quattro klausimai - atsakymai / Re: Audi 100 c4 2.8 Q aukštinimas
« Įrašytas: 2015 Kovo 19, 20:12:52 »
dėl vaizdo ir kraulumo padeda apie 35mm kėlimas.
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
o as einu kristolini rutuli atsinešiu![]()
nuuu ...ar nors patart...nuu ar nors ranką ant peties padėt?
arba visai "padėt"...
Sveiki, turiu panašia problema, sunkai kuriasi tiek šalta tiek šilta, priverstinai pakaitinus žvakes kuriasi puikiai, dauguma pataria keisti kuro siurblį, bet man įdomu ką turi bendro pakaitinimas ir siurblys?
Įtariu kad galima stende dėvėtą patikrinti..
pasukus raktely kaitina zvakes iki negaliu bet nesikure cekas nedega
O pas Gyciu automatas ?
Pas mane yra 2 laipsniai ATDC, bet kuriesi ir važiuoja kuo puikiausiai![]()
Jeigu variklis geras, tai tikrai toki ankstyva įpurškimo momentą statyt nereikia
Pilnai užtenka 2 laipsniai
tai iseina tik ant stendo tikrint kitaip nesuprasi?
pajungi kompa su diagnostikos kabeliu ir vcds programa ir matai tam tikruose nustatymuose purkstuku darba. jei jie jau geri, tai tikimybe didele, kad geri purkstukai. Salti ir karsti rodos ir dirba kitaip..
Iskilo tokia mintis/ideja, kokie voztuvu tarpai turi but? ta prasme tarp saibos ir velenelio? gal man salta nedirba nes saibas laikas reguliuot? 0.4 isiurbimui ir 0.6 ismetimui?