Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - _Valdas_

Puslapiai: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17
176
Quattro klausimai - atsakymai / Re: Audi 100 c4 2.8 Q aukštinimas
« Įrašytas: 2015 Kovo 19, 20:12:52  »
dėl vaizdo ir kraulumo padeda apie 35mm kėlimas.

177
Audi C4 / Re: a6 2.5 103... optimaliausias degimo nustatymas
« Įrašytas: 2015 Kovo 18, 20:41:06  »
o as einu kristolini rutuli atsinešiu ff

tokiu duetu gal ir likusiems forumiečiams gebėsim sutvarkyt auto?  (8-) nuuu ...ar nors patart...nuu ar nors ranką ant peties padėt?  :H arba visai "padėt"... :goodboy:

178
Dyzeliniai varikliai / Re: A6 c4 gazas
« Įrašytas: 2015 Kovo 18, 20:37:52  »
suprask simptomų panašumas nėra lygus identiškiem atvejam.

gal tik užteks siurblio galvą tinkamai pareguliuot..gal ją pakeist jau reiks..o gal laidai..o gal o gal o gal..bent jau be klaidų nuskaitymo tai čia bus tik būrimas..

179
Audi C4 / Re: a6 2.5 103... optimaliausias degimo nustatymas
« Įrašytas: 2015 Kovo 18, 20:04:12  »
motor bent 80 gradusų.

siurblio galva 3,2 - 3,4mg/str.

degimas tdigraph - 90 -95.

ko tau dar trūksta?

žinoti tik šitus skaičiukus - neužtenka. reik žiūrėt aplamai situaciją. o nuotoliniu būdu komentuot kažką giliau tai..einu pasidarysiu kavos, galėsim paburt.. (+)

180
Dyzeliniai varikliai / Re: A6 c4 gazas
« Įrašytas: 2015 Kovo 18, 20:00:44  »
o pasijungt kokį tai laidigalį prie kokio asmeninio kompo tipo įrenginio ir pažiūrėt bent pirmo kanalo parodymus ar nors klaidas - sunku/neįmanoma/mistiška?

181
Quattro klausimai - atsakymai / Re: Audi 100 c4 2.8 Q aukštinimas
« Įrašytas: 2015 Kovo 18, 19:58:22  »
bent jau subaru 5cm nieko nedarant kėlimas yra max. paskui stipriai keičiasi kampai granatų ir pradeda jos nelaikyt. audi ne išimtis manyčiau.

182
Audi C4 / Re: a6, AEL, kuro siurblys
« Įrašytas: 2015 Kovo 16, 14:06:14  »
pagal tdigraph stataisi 90-95. virš 100 meta degimo klaidą jau.

183
Audi C4 / Re: a6, AEL, kuro siurblys
« Įrašytas: 2015 Kovo 15, 20:16:56  »
rodmuo mg/str yra atvirkščias. kuo didesnis skaičius tuo mažiau kuro. jei gerai pamenu, buvau forume kažkur radęs, kažkas aiškino. ne galvą spardyt reik o degimą statyt tinkamą šitam karučiui pagal lemoninę ridą.

184
Dyzeliniai varikliai / Re: 1.9 81kw kurimasis
« Įrašytas: 2015 Kovo 10, 14:30:43  »
Sveiki, turiu panašia problema, sunkai kuriasi tiek šalta tiek šilta, priverstinai pakaitinus žvakes kuriasi puikiai, dauguma pataria keisti kuro siurblį, bet man įdomu ką turi bendro pakaitinimas ir siurblys?

keitimas gali ir nepadėti. kai siurbliui subinaitė - šaltas kuriasi neblogai, karšta nenori. reik žiūrėt kas per parametrai, manau pakaktų pradžiai pareguliuot.

185
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi A4 1.9 81kw važiuojant užgeso
« Įrašytas: 2015 Kovo 09, 14:36:30  »
kažkur traukia orą. reik kuro sistemą tikrinti.

186
Audi C4 / Re: 2.5tdi 103kw siurblio plundzeris
« Įrašytas: 2015 Kovo 06, 17:26:57  »
laimės dalykas su kito pirkimu  (+) :D Įtariu kad galima stende dėvėtą patikrinti.. :think:

jei rasi naują plundžerį pardavime - pranešk. Įdomu bus kainą išgirsti.

tiesa, kad sunkiai vedasi ir tavo manymas dėl plundžerio mirties - nebūtinai gali būti susiję  ;)

187
Audi C4 / Re: 2.5tdi 103kw siurblio plundzeris
« Įrašytas: 2015 Kovo 06, 14:08:24  »
keiti siurblį.

188
Audi C4 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Kovo 04, 14:24:00  »
pasukus raktely kaitina zvakes iki negaliu bet nesikure cekas nedega

šituose karučiuose "check engine" funkciją atlieka žvakių kaitinimo indikacija. teks jung kokį tai dratgalį ir bent jau nuskaityt klaidas..

189
Dyzeliniai varikliai / Re: 103kw siurblys i 85kw
« Įrašytas: 2015 Vasario 24, 20:55:12  »
būtent el. dalyje skirtumas ir yra. viršų turi dėt tokį, koks priklauso, apačią (mechanika) gali dėt bet kokią 5cil ir važiuos.

190
Dyzeliniai varikliai / Re: 2,5 TDI variklio keitimas
« Įrašytas: 2015 Vasario 23, 21:32:19  »
O pas Gyciu automatas ?
Pas mane yra 2 laipsniai ATDC, bet kuriesi ir važiuoja kuo puikiausiai (+)

kas pas autorių - esmės nekeičia. o tamstai tai škias sekasi (+)

191
Dyzeliniai varikliai / Re: 2,5 TDI variklio keitimas
« Įrašytas: 2015 Vasario 23, 21:13:18  »
Jeigu variklis geras, tai tikrai toki ankstyva įpurškimo momentą statyt nereikia
Pilnai užtenka 2 laipsniai

čia kur ant Lietuvos randi tamsta gerų, neužmuštų ir neprikeltų  n-tajam gyvenimui v6 motorų? su tavo 2 laipsniais automatas iš viso užmiršta važiuot  ;)

192
Dyzeliniai varikliai / Re: 103kw siurblys i 85kw
« Įrašytas: 2015 Vasario 23, 21:09:25  »
turi žiūrėt kur kuro nupylimas ant siurblio stovi. jei pas tave į viršų - tai ir dėt tik kad būtų į viršų. jei iš galo - tai iš galo. skiriasi siurblio valdymo principas. trumpai tariant.

193
Dyzeliniai varikliai / Re: 2,5 TDI variklio keitimas
« Įrašytas: 2015 Vasario 22, 21:15:40  »
statai 0,4-0,6 btdc ant late (virš žalios linijos bus) ir gazuoji laimingas.

194
Dyzeliniai varikliai / Re: a4 b6 1.9tdi vibracija
« Įrašytas: 2015 Vasario 12, 20:21:19  »
tai iseina tik ant stendo tikrint kitaip nesuprasi?

stende - konkretu. dirba arba ne.

195
Audi C4 / Re: A6 C4 2,5TDI 103kw cypimas
« Įrašytas: 2015 Vasario 12, 19:52:21  »
nebūtinai termomova gali cypaut. teko susidurt su keliom c4 a6, kad reikėjo atleist gen. diržo tempėją ir tarp jo ir kronšteino dėliot šaibeles pakol nustojo diržas cypaut. patikrint šitą reikalą ir ne problema - atleidi visus 3 varžtus tempėjo per maždaug 1mm, užvedi ir tempėją kokiu raktu pavartai, jei užtyla - reiks šaibom žaist, jei ne - ieškai kas toliau cypia.

autoriui galėjo nutilt nes diržo paviršius gavo ttepimą nuo movos apipurškimo ir galėjo užtilt.

savaime aišku movos atmesti irgi negalima. amžius daro savo.

196
Dyzeliniai varikliai / Re: a4 b6 1.9tdi vibracija
« Įrašytas: 2015 Vasario 12, 19:03:11  »
pajungi kompa su diagnostikos kabeliu ir vcds programa ir matai tam tikruose nustatymuose purkstuku darba. jei jie jau geri, tai tikimybe didele, kad  geri purkstukai. Salti ir karsti rodos ir dirba kitaip..

matai dalį darbo o ne darbą. Paskaityk Bajoro ir GintaroGT postus kitur ir suprasi.

O šiaip, pasijungęs pirmą kartą ir net ne pirmą, o kokį dvidešimtą - matysi špygą. Matyti ir suprasti tai du skirtingi dalykai. Čia iš savo patirties.

197
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi A4 B5 1.9 tdi 81kw generatoriaus isemimas
« Įrašytas: 2015 Vasario 10, 18:42:41  »
vadink daiktus savo vardais, nes man visai neaišku ką vadini trešotke.

aiškinu smulkiau: kokiom santechninėm replėm imi už termomovos(ten kur metalas, o ne aliumas), iš kito galo po generu ir gan giliai kronšteine yra šriubas, jis sukamas 8mm šešiakampiu. o jau ant to šešiakampio dėkis ką tik nori. tik pasantykiaut reiks, jei niekad nejudinta arba prieš tave judino stiprus žmogus.

198
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi A4 B5 1.9 tdi 81kw generatoriaus isemimas
« Įrašytas: 2015 Vasario 10, 18:21:13  »
termomovą atsukt iš galo 8mm torciniu raktu. kitaip niekaip.

199
Audi 80/90/4000/Coupe/Coupe GT / Re: Noriu pirkti Audi, patarkit :)
« Įrašytas: 2015 Vasario 08, 22:25:56  »
nemirtingas traktorius ir tiek, nesvarbu ar turbo ar ne, paprastas iki negalėjimo. pagal lietuvių standartus su šiuo klausimu vėluoji apie 10 metų  :-]

200
Audi 80/90/4000/Coupe/Coupe GT / Re: Typ 81/85
« Įrašytas: 2015 Vasario 08, 17:52:05  »
Iskilo tokia mintis/ideja, kokie voztuvu tarpai turi but? ta prasme tarp saibos ir velenelio? gal man salta nedirba nes saibas laikas reguliuot? 0.4 isiurbimui ir 0.6 ismetimui?

pofig, dirba su tiek puikiai, kol šalta gal kiek ir daugiau pabarška, pašilus turėtų visai nutilt.
dėl nedirbimo - problema kažkur kitur.

Puslapiai: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 17