176
Gyvenimo pomėgiai, interesai, hobi ar kita... / Re: Fotografija
« Įrašytas: 2014 Kovo 28, 12:25:10 »
Kam tau ta tase?
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
ir gan pigus jis
noriu ir as jo!!!
ar ten kazkas plaukiojo kol vyko islaikymas?
, cia tik mano nuomone
Ne karto nenuvyle
, pamaniau nafik reikalingas tas adapteris, nulekiau i parda pasiemiau laida, su atatinkamais galais, ir pasijungiau... Galvoje viena mintis, visgi reik pirkt is ju
nu jei viskas, kaip peržiūrėjus video jutubėj, tai bus super. tik niekaip nesuvokiu, kaip jis per ausinių jungtį valdo fotoaparatą...
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
