1651
Forumo dalyvių auto garažas / Re: roberttino "Audi 100 Avant" 2.2T
« Įrašytas: 2009 Gruodžio 08, 22:53:08 »
Ir ka ant stendo gero parode?
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
pas mane isvis dabar 235/45 ant r17
as ir noreciau visai tokio salono
(v) Beje, sedynes is anglo, taip? Vairuotojo sedynei aukstis reguliuojasi taip pat, kaip keleivio?
apsuksi ta ketverta, juk sakau, 90 laispniu kampu pries laikrodzio rodykle pasuk ta ketvertuka ir gausi normalu,koks ir turi but priklijuotasTu suk ji nors ir ratu,vistiek bus apsivertes.Kiba nematei tokio varianto ant gyvo?

Oo) Beje, 150lt uz nauja siurbli kazkaip mazoka, man atrodo:)
Kaip tau tie "powerflex" gerai laiko ? kaip pasikeite vaziavimas su jais papasakok placiaunoriu sau uzsisakyti tokius
su standartinem gumom nera ko lygint ,powerflex isbandytas ir patikimas daiktas dauguma biciuliu vazineje susideje nei is vieno blogo negirdejau,kaip sakan tviena kart sumokejei ,isidejei ir pamirsai ,imk ir negalvok