1626
Audi S/RS klasė / Dėl Audi S4
« Įrašytas: 2007 Spalio 31, 13:06:02 »
as asmeniskai jau kazkaip avanta gal imciau. 2.2T ar 4.2 domites?
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
oro srauto matuokle. veikia vel viskas gerai. buvo ji ten apsinesusi ir t.t. ir tas "siulelis" manau nebeatliko savo funkciju.
na ir kuo gera?

ir i garso varzybas noretusi. Klaustukas dalyvausi?
minimum puse dienos sugaisom ir t.t. prie servizo nakvojome, servizai nedirba, kainos ir kad jas kur. kito autobuso kol sulauksi is Lt 
gerai kad darbdaviai sprende piniginius reikalus su nuomos firma. busikas apynaujis buvo, bet visko pasitaiko.
