151
Vilnius / Re: Vilnius pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Gegužės 24, 09:23:22 »Markai, su gimtadieniu$
<o> Svesk atsakingai, nes siandien dar tiktai pirmadienis
Ačiū volume13! Vargu ar pavyks pašvęsti, nes peršalau nerealiai, užkimęs, sloga.. žodžiu.
Nebloga pirmadienio pradžia. 
$
<o> Svesk atsakingai, nes siandien dar tiktai pirmadienis 



. Dyzelio normalaus nepaimti, aisku, stebuklu pasitaiko 











![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)

