151
Temų archyvas / Re: Aušinimo sistemos sandariklio naudojimas ir pasekmės
« Įrašytas: 2010 Vasario 13, 13:52:42 »nera ko paklausti, cia tokia masina nupirkta, bet kokiu atveju yra du keliai esant gedimui:
A) apremontuoti
B) suremontuoti
Tad cia tiesiog iliustracija sekanciom temom sia tema. Lai renkasi patys ka daryti
Garantuoju kad persistenge buves savininkas
plius pyle savo nuoziura neperskaites rekomendaciju
ar jus proto turite naudodami tris buteliukus vos ne vienu kartu? viena karta sunaudojote nepadejo, viskas neverta daugiau ir vargti su sandarikliais, jis nera juk stebuklas.... Uztat ir tokia problema kai tiek sunaudojote, sitoj fotkej tikrai vienas buteliukas buvo supyltas!
Laukiu ivairiu pamastymu ir nuomoniu sia tema. Is anksto dekoju 
ne, nu cia tiesiog griuk negyvas... nezinau daugiau ka ir besakyt... man atrodo reiks rakint tema...