151
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Birželio 13, 23:14:19 »
Sveiki, ne į temą paklausiu, bet gal kas žino kur galima įsigyti 46-47 dydžio batų?
Baigiu jau prakeikti visas batų parduotuves..
Baigiu jau prakeikti visas batų parduotuves..

