151
Gyvenimo pomėgiai, interesai, hobi ar kita... / Re: Motociklai
« Įrašytas: 2011 Kovo 24, 16:21:25 »
O tai leiskite paklausti kaip mielas kolega Jus TA praėjote su vasarinėm padangom?
žieminės gumos privalomos lengviems ir krovininiams iki 3,5T,tuo tarpu motociklams ir tikroms furoms bei autobusams nėra reikalavimo naudoti tik žiemines,žiūrima tik į protektoriaus gylį ir būklę.
Tik nereikia manes mokyt kaip dirbt
O formaliai žiūrint tai negalėjo praleist.
Del motocikliniu padangu tai Tomashokas teisus, del krovininiu tai nzn Oo)
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)

Tik nzn kaip daryt, ar sulaukus akcijos pirkt is maximos, ar pirkt jau patikrintus Motul...
joooo va is maximos tik ir pirkt tepalus... turbut niekada nesuprasiu kam pirkti moca,jei nera pakankamai lesu ji islaikyt.


