Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Justas A4

Puslapiai: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22
151
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Balandžio 03, 21:49:42  »
Dekui, Evka.  ;)

Summer mode v2.0
Stockas su 6,5J ir ET50, dabar 7,5J su ET43. Kaip nedropintai troikei, graziai viskas atsigule.
Nuotraukos telefoninės, fotomenininkas iš manęs prastas, bet mintis perteikta.  ff

152
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Balandžio 03, 14:55:04  »
Summer mode.
Pasitikrinsiu savo užpakaliu R18.  :V

153
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2016 Kovo 25, 12:42:58  »
Gal kas zinote kokybiskai dirbanti poliruotoja Vilniuje? Esat savo Audi kam nors palike pasidarbuot?

154
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2016 Kovo 24, 16:39:27  »
Prie to paties pas mane garaže irgi papildoma karieta. Vairuos žmona
Aš lieku ištikimas savo stiliui - pilkas vag dyzelis :)

A3 8P '06 sportback
2,0 TDI 103kw DPF 6M
Nuotraukos kol kas tik labai prastos. Atšils, kai ištaikysiu laiko, galėsiu truputį daugiau padaryt nuplovęs.
Jau daryta tvarkymų iš tech dalies kaip: naujas smagratis, kitas variklio blokas, pakaitinimo žvakės, diržai, filtrai, skysčiai.
Sieksiu davest iki tvarkingos stock ir vos vienas kitas mazas modas (R17 BBS vasarai, patamsinti langai, pagerinta garso izoliacija, LED numerio apšvietimas).

Dar pratęsiu  ;)

155
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2016 Kovo 24, 16:14:29  »
Visi tik forume gražina naujas karietas, tai nusprendžiau ir aš truputį nupūst dulkes šitam garaže.
Pora nuotraukų iš praėjusio šiltojo sezono pabaigos. Ir netrukus BBS'ai keliavo rūsin.

Keitimai planiniai: kuro filtras, tepalai, akumas išleido paskutinį kvapą ties -18C. Išgyveno originalas 8 metus - not bad, pagarba ir amžina atilsį.  ff

Pasikeisti ratai žiemai - teip teip, nuobodūs OEM R16. Gumas gavau už dyką (2012 metų su 7-8mm mėsos), bet pora pamokų gyvenimui:  (H-)
Pilnas per visą padangos plotį eglutės raštas gerai šalina vandenį ir pliurzą. Bet tampo provėžose, nors čia gal amžius daro savo. Triukšmas irgi nepatiko.
Šios gumo šipuojamos, deja info pagal EU labeling nerandu, bet sprendžiu, kad gumos mišinys minkštas.
Lietuvos žiemoms, kaip buvo ši, yra blogis. Prie +5 laipsnių per lietų jaučiaus kaip ant ledo. Prie minusinės temp. jau geriau.

Kitai žiemai ieškosiu pamainos. Šitos gumos keliaus ant kitos auto.  (8-)

156
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Evaldo audi garažas
« Įrašytas: 2016 Kovo 24, 15:45:42  »
Puiki troike, Efka.  (y)
Prenumeruoju

157
Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką) / Re: Klausimai apie padangas
« Įrašytas: 2016 Vasario 15, 08:50:34  »
Del triukšmo temos. Tarp mūsų gal yra fizikų ir pataisys, bet man regis kažkur skaitęs, kad db yra garso slėgio stiprumas.
Nuo 71db kilstelt iki 72db, garso stipris tampa 3 kartus didesnis. Kažkaip taip, tai skirtumai tikrai yra, bet kiek tikslios ir teisingos tos EU reikalaujamos etiketės?

158
Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką) / Re: Klausimai apie padangas
« Įrašytas: 2016 Vasario 14, 22:45:05  »
Vasarai paemiau Nexen SU1.
Ismeginsiu, kaip tas Pietu Korejietis vezios  (y)

159
Nors ne visai apie padangas, bet šio modelio ratų yra labai daug skirtingų versijų.
R17 gali būti skirtingų pločių 7J-8J ir ET 38-56
Keli pvz.: (žiūrėk pagal kataloginius numerius ir automobilius ant kurių stovėjo)

http://www.original-felgen.com/8d0601025ad1h7.html
http://www.original-felgen.com/8l0601025ac1h7.html
http://www.original-felgen.com/8p0601025q1h7.html

Dar kalnai kopijų su skirtingais ET'ais

160
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2016 Vasario 03, 11:07:16  »
Kazkada sioje temoje buvo toks variantas:

Plastmasiniu buferiu, zibintu remontas, suvirinimas, dazymas. Plastikiniu daliu remontas.
Žirmūnų g. 47, salia Vilma electrics parduotuves. Darbo laikas 8:30-16:30h
Kontaktų neturiu.

161
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2016 Sausio 29, 22:14:34  »
Gal kas turi gera vietini poliruotoja prirodyt? I kita miesta vezt auto ir ten palikt nera patogu.

162
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2016 Sausio 15, 14:10:42  »
Kur vilniuj galėčiau nusismėliuoti ratų komplektą? Ir gal kas kainas plius minus žinot?

Paskaitom pora puslapiu atgal :) Kazkur per viduri apie smeliavima
http://www.audiklubas.com/forumas/vilnius/gal-kas-zinote-kur-vilniuje/2350/

163
Važiuoklės skyrius / Re: Ratų nuotraukos (temoje nekomentuojama)
« Įrašytas: 2015 Gruodžio 23, 15:18:08  »
1 nuotrauka
Ratų gamintojas: Audi OEM
Modelis: A4 (B6 modelio) 5 stipinų (specifinio pavadinimo nerandu)
Dydis: R16, padangos 205/55 žieminės
Plotis: 7J
Išnešimas: ET22 (stock išnešimas ET42 - 20 mm rastafkės)
Pakaba: Eibach pro kit + stock (ne S-line) amortizatoriai.

2 nuotrauka
Ratų gamintojas: Audi OEM
Modelis: A4 (B7 modelio) 5 stipinų (Artis)
Dydis: R16, padangos 205/55 žieminės
Plotis: 7J
Išnešimas: ET22 (stock išnešimas ET42 - 20 mm rastafkės)
Pakaba: Eibach pro kit + stock (ne S-line) amortizatoriai.

3 nuotrauka
Ratų gamintojas: Audi OEM (BBS)
Modelis: A4 (B6 modelio) BBS RC 326 forged (kaltiena)
Dydis: R17, padangos 205/50 vasarinės
Plotis: 7.5J
Išnešimas: ET23 (stock išnešimas ET43 - 20 mm rastafkės)
Pakaba: Eibach pro kit + stock (ne S-line) amortizatoriai.

Pavasarį galėsiu dar papildyti vienu 8.5x18 variantu.

164
B7 / Re: ar imanoma atjungt dirzo pypsejima visam laikui?
« Įrašytas: 2015 Lapkričio 25, 20:52:04  »
Edgarai atvaziuok 4dieni i vilniaus MM. Pabendrausi su dalyviais, kazkas tures kompa ir nuims varna nuo dirzo ispejimo

165
Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką) / Re: Klausimai apie padangas
« Įrašytas: 2015 Lapkričio 20, 21:12:17  »
Dar iki sezono toli, bet idomi jusu nuomone, kuri modeli pasirinkti. Verta ziuret i ivertinimus? Rimciau vertinamas Nankang, bet kitu kaina geresne ir savybem ne blogesnem.

Nankang eco-2+  E B 72db 79€/vnt
Petlas Velox sport PT741 C C 71db  71€/vnt
Lassa Phenoma  E C 72db  70€/vnt

Gal kas ka konstruktyvaus ir protingo patars.

166
Audi C6 / Re: Ledai į originalias dienos šviesas
« Įrašytas: 2015 Rugsėjo 19, 22:28:21  »
 (+)

167
Audi C6 / Re: Ledai į originalias dienos šviesas
« Įrašytas: 2015 Rugsėjo 19, 13:53:32  »
Jo jo, ir ten kazkur po apačia degs lemputes :-]

Kuo daugiau sviesu tuo geriau, dar jei ir garso yra - tobula.

Tada reik srovę juose išlyginti ;)
Matyt trukdžių pakankamai...

Kandagi LED'ai C6 pre-fl yra jau aftermarket reikalas, tai niekas nesako, kad lengvai pajungimas pavyks. Tevukas daug ir ivairiu variantu isbande, tai tik taip pavyko isvengt mirgejimu, klaidu metimu ir t.t. Canbus'ines lemputes nera pakankamas sprendimas siuo atveju.

168
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Rugsėjo 19, 13:44:37  »
Kur Vilniuje geriausia ieškotis duslintuvo antgalių?

Pamegink gal diezas.lt kazka patinkancio tures. Arba visada yra Audi centras :)

169
Audi C6 / Re: Ledai į originalias dienos šviesas
« Įrašytas: 2015 Rugsėjo 12, 20:09:51  »
P21W lemputes stovi tose masinose, kurios turi bi-xenon zibintus.
Dedant LED, kad nemirgetu ir nemestu klaidu reikia lygiagreciai grandineje LED'ams (abiems pusems atskirai) pajungti 5W lemputes.
Lemputes patogu sumontuoti jungiant jas prie laidu, kurie ateina po panele po vairu.

170
B7 / Re: B7 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Rugpjūčio 26, 13:32:05  »
Reikia patikrint su rankenele vaikstant prie BK settingsu. Ten galima pakeisti kad rodytu arba ltr/100km arba km/1 ltr

171
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Rugpjūčio 20, 12:12:49  »
Nieko ypatinga nesu padares. Stengiuos palaikyt svaria ir tiek, bet malonu kai pastebi. Pastangos ne per niek. :)
Ratai OEM, tik su isnesimu stipriai "persistengta". Truktu ratu plovio iki pilnos laimes.

172
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Rugpjūčio 16, 14:42:53  »
Nuploviau..

173
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2015 Rugpjūčio 03, 10:04:08  »
Dalyvis neatsiliepe. Matyt nebereikia :think:

174
Bendri klausimai, atsakymai (ne apie techniką) / Re: Klausimai apie padangas
« Įrašytas: 2015 Liepos 30, 12:42:18  »
Paciu nexenu puslapis rodo irgi B A 71. Tai gal teisybe. Kaina tikrai nebloga.

Rodyk diskus ant kokiu mausi sitas padangas. :)

175
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže A4 (B7) 2.0TDI
« Įrašytas: 2015 Liepos 25, 09:33:27  »
Jooo...
Savikainos buna labai skirtingos. Tevukas beveik viska daro pats tai savikaina simboline.

Puslapiai: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22