kodel butinai audi? Yra visokiu pigesniu auto (iki 2000euro), kuriu eksplotacija pigesne nei silkes. Netikejau, kol pats neisigijau. Is pradziu sunku buvo susitaikyti, kai per 3-4 men isviso nereikejo nieko tvarkyt, paskui apsiraminau ir pamirsau tuos visus bajerius, kurie su c3 darydavosi. Nesakau, kad tos silkes yra blogai, bet esme, kad jos beveik visos yra nujotos. O dar jei pirkt tokia, kuri kasdiena buvo eksplotuota Lietuvoje
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
cia ne vakarai, kad c3 savininkas reguliariai vaziuotu i kompetetingus gerus servisus ir gaudytu trojanus. Nusiperki, tai ir zinok, kad bus chalturu pridaryta, tepalai persisunke, ABS nedirbantis, kolonke, suriublys apsimyze, vaziuokle pigiom dalim tvarkyta.