Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - _Valdas_

Puslapiai: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17
151
Dyzeliniai varikliai / Re: Speciali trikampė galvutė siurblio ardymui
« Įrašytas: 2015 Balandžio 30, 16:43:56  »
Ačiū, turi  (y) Tik kaina 9 EUR
Vytautai kuro už maždaug panašiai pravažinėjai  :D

152
Dyzeliniai varikliai / Re: Speciali trikampė galvutė siurblio ardymui
« Įrašytas: 2015 Balandžio 30, 14:03:27  »
turėtų autura turėt tokį dalyką.. :V

153
Dyzeliniai varikliai / Re: problema su vakumu
« Įrašytas: 2015 Balandžio 30, 13:04:00  »
na taip ir yra kaip sakai. antrame kontakte +12, omu rodo 16 :think:  kokiu dar minciu?

zuzu ir simkaras teisūs, reikia tikrinti visą šlangyną vakuumo. nors ten jo ir nėra labai daug. pagrinde suskirsta nuo senatvės šlangelių galiukai ir skyla. vizualiai šlangelė vietoj, o sandarumo - nifiga..

154
Benzininiai varikliai / Re: A6 2.8 142kw mistfire detected
« Įrašytas: 2015 Balandžio 29, 20:45:18  »
manau kad pirmiau užvilktų alkūninį..galvos be tepimo dar dar, bet alkūnė tai..nu niekaip..

155
Dyzeliniai varikliai / Re: problema su vakumu
« Įrašytas: 2015 Balandžio 29, 20:32:11  »
N75 problema. atjungus matuot jam varžą, berods 15-20omų turėtų būti o jungtyje įjungus degimą - berods antram kontakte +12(baterijos įtampa).

gali būti kad ir visur viską rodys gerai.

156
Dyzeliniai varikliai / Re: problema su vakumu
« Įrašytas: 2015 Balandžio 29, 20:31:31  »
N75 problema. atjungus matuot jam varžą, berods 15-20omų turėtų būti o jungtyje įjungus degimą - berods antram kontakte +12(baterijos įtampa).

157
Dyzeliniai varikliai / Re: Stabdziu problema
« Įrašytas: 2015 Balandžio 29, 20:29:01  »
neveikia vakumine stabdziu stiprintuvo pusle

gi sako kad tris paspaudimus gali padaryti, reiškias veikia, o po to nebeužtenka vakuumo membranos pritraukimui kad lengvinti pedalo paspaudimą. arba nedirba normaliai tandemas arba nesandaru vamzdynas. beveik linkčiau kad tandemas stimpa.

158
Dyzeliniai varikliai / Re: Stabdziu problema
« Įrašytas: 2015 Balandžio 29, 12:11:51  »
greičiausiai problema vakuume. tiksliau jo nesandarume.

159
Audi C4 / Re: dingo 3 begis
« Įrašytas: 2015 Balandžio 23, 18:12:49  »
remontuot/keist pavarų dėžę.

160
Dyzeliniai varikliai / Re: 1.9 TDI 81 kw didelis kuro išpurškimas (fuel quantity)
« Įrašytas: 2015 Balandžio 20, 20:56:27  »
taip išeina neveikia. gal ankstinimo mova strigus. šiandie kaip tik tokį  tautovežį b5 turėjau (AHH motor). atlėkė su kalenančiu motoru jau net. siurblį lauk, ankstinimo mova vaikšto be problemų, jamiau timming'ą seną iš lentynos, prilitavau, birbia kaip priklauso. tavo likimas irgi panašus.

161
Dyzeliniai varikliai / Re: 1.9 TDI 81 kw didelis kuro išpurškimas (fuel quantity)
« Įrašytas: 2015 Balandžio 17, 12:58:19  »
Basic settings 004 grupėj užeik. pavarinės degimą early/late, girdėsi-matysi ar sudirba ankstinimo vožtuvas.

162
Dyzeliniai varikliai / Re: B4 1.9tdi salta netraukia, nerodo apsuku.
« Įrašytas: 2015 Balandžio 16, 19:03:50  »
ne, jis randasi variklio bloke, už alyvos filtro. savaime suprantama dėl jo gedimo galiu ir klysti, logiška būtų bent klaidas nuskaityti.

163
Dyzeliniai varikliai / Re: B4 1.9tdi salta netraukia, nerodo apsuku.
« Įrašytas: 2015 Balandžio 15, 21:26:23  »
turiu įtarimą, kad variklio sūkių sensorius nugaišo.

164
Audi C4 / Re: Prašau patarimo dėl Audi A6 C4
« Įrašytas: 2015 Balandžio 12, 19:49:59  »
pasakyk kiek maždaug žadi važiuoti km per metus ir iš kur kurą imsi. tada kažkiek gal lengviau patart. jei gyveni mieste, tai Q iš esmės kaip ir nelabai reikalinga.

165
Audi C4 / Re: A6 2.5 tdi AEL , siurbia daug kuro .
« Įrašytas: 2015 Balandžio 12, 19:46:57  »
Kuro padavimas miligramais sureguliuoti. Standartas 6mg licindrui

su tokiu standartu tai paskui ir skundžiasi, kad daug kuro ryja ir netraukia. bet jei tau tinka - ok, važinėk.

166
Audi C4 / Re: TDI interkuleris
« Įrašytas: 2015 Balandžio 12, 19:45:13  »
IC sistema turi būti sandari. gali būti kad kondensuojasi tepalo garai nuo alsuoklio, gal turba kažkiek praleidinėja. važiuot ir nesukt galvos dėl tokio kiekio.

167
Audi C4 / Re: A6 2.5 tdi AEL , siurbia daug kuro .
« Įrašytas: 2015 Balandžio 09, 20:20:47  »
jungi dratą ir su protinga galva stebi v čiom diela  (+)

168
Variklio skyrius / Re: Audi 80 reikia pagalbos skubei
« Įrašytas: 2015 Balandžio 02, 19:30:49  »
jei skystis nedingsta, reikia pavažinėti trasoje. kiek atmosferikų vadeliojau (išskyrus dabartinį subaru) tai tokiais permainingais ir vėsiais orais turėjau alsuoklio žarnyną pilną kakučių. atšilus orui arba normaliai pravažius - dingdavo. reik važiuot ir stebėt. galvą nukels bet kas ir greitai, tik po galvos ėmimo vistiek gali matyti tą patį rezultatą  (+)

169
Variklio skyrius / Re: Audi 80 reikia pagalbos skubei
« Įrašytas: 2015 Balandžio 02, 19:04:18  »
spėju kad važinėji gana daug ir trumpais atstumais?

aušinimo skystis dingsta?

matuoklę ištraukus ji panašiai putota/balzgana?

jei į 2 ir 3 teiginį atsakei "ne", tada progai esant išvažiuok trason, pravažiuok rimtesnį atstumą ir pažiūrėk alsuoklį - visi tie kakalai turėtų dingti. Dabar alsuoklio skylėje kondensuojasi ir maišosi tepalo bei vandens garai.

170
Audi C5 / Re: A6 2.5 quattro i 1.9 quattro
« Įrašytas: 2015 Kovo 31, 13:32:34  »
tomixai kaip fiziškai į tą trumpą priekį sutalpinsi 5 kavalkus kurie c4 su didele nosim čiut telpa..?

171
Dyzeliniai varikliai / Re: 2.0 tdi audi a6 nuo 2005m
« Įrašytas: 2015 Kovo 25, 20:36:41  »
Cia 1,9 tdi netinka, nera siame kebule tokio variklio.

gali būt ir taip, nors kai kur minima, kad 1,9tdi dingo berods tik 2007m. gal rinkų skirtumai ar dar kas. man vienodai  :D
ne aš jos ieškau, ne aš ir pirksiu  ff

172
Dyzeliniai varikliai / Re: 2.0 tdi audi a6 nuo 2005m
« Įrašytas: 2015 Kovo 24, 20:59:44  »
geriausiai. pagal mane. galios/sąnaudų ir gal remonto santykis protingiausias.

173
Dyzeliniai varikliai / Re: 2.0 tdi audi a6 nuo 2005m
« Įrašytas: 2015 Kovo 24, 20:03:15  »
Servize man pasake kan neabejotinai 2,7 geresnis.Taip kad dabar visiskai pasimetes

servise sakytų: pzda tavo karietai, tik po presu pasiųst galima tai imtum ir nuvarytum į metalo supirktuvę ane?

šiaip jau galva tam ir duota, kad skaitytum, analizuotum ir mąstytum. ar pas tave tik tam kad į kaklą neprilytų/neprisnigtų?

su 2l tdi reikalų realiai neturėjęs (nežinau kodėl man jų nepapuolė, gal kapsuky galvotesni ir nedaug čia jų yr..), bet su visais kitais teko susidurti. remiantis savo ir audi forumo patirtimi galima būtų skirstyti motorus taip:
0. blogų motorų nėra, yra tik bloga priežiūra
1. 3.0 tdi
2. 1,9tdi
3. 2,7tdi
4. 2.0 tdi

čia tik mano nuomonė, ji nebūtinai turi sutapti su kitomis numonėmis.

174
Audi C4 / Re: A6 2.5 tdi AEL , siurbia daug kuro .
« Įrašytas: 2015 Kovo 23, 20:37:00  »
O tepalo lygis neturetu didet del blogu purkstuku? :think:

seniem traktoriam nelabai papuola tokios baikos, nebent termostatas mirtinai miręs, tada gal ir sugebėtų išpurkštas kuras kondensuotis ant cilindro sienelių ir būti nuvalytas tepalinių žiedų.

tikrint degimą, kuro normą. jei čia ok - lupti purkštukus. stebuklų nelabai būna. jei taviškiai chrenovi - keisti. iš šrotinių kokių 20 patikrintų vienetų gal komplektą ir sudarysi. nauji išpurškėjai nepigūs.

175
Audi C4 / Re: A6 2.5 tdi AEL , siurbia daug kuro .
« Įrašytas: 2015 Kovo 22, 19:04:22  »
kas žiūrėjo visus parametrus tai gali būti, kad priežlibis buvo, ieškok kas rimčiau galėtų pažiūrėt ir tuo pačiu pareguliuot  ;)

kas mech. siurbliui stebi purkštukų "darbą" 13 kanale ir sako kad jie ok tai...

jų darbas matyti tik stende. jei ką.
 

Puslapiai: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17