151
Gyvenimo pomėgiai, interesai, hobi ar kita... / Re: Fotografija
« Įrašytas: 2014 Balandžio 11, 19:12:42 »
Jo jis fiksuotas
jei vienas skaicius zinok jo nepasukiosi
jei vienas skaicius zinok jo nepasukiosi
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
jei vienas skaicius zinok jo nepasukiosi
Nežinau, ar čia rezoliucijos mažinimas kažką klibina, bet man dažnai būna, kad fotošope atrodo vienaip, išsaugojus ir atidarius per kokią nors peržiūros programą viskas jau kitaip, o įkėlus foto į interą ir žiūrint per chrome - dar trečiaip..va va apie ka as ir kalbu, kuo toliau foto keliauja tuo baisiau i ja daros ziuret
Apie feisbuko autokorekcijas išvis tyliu.
!!! As as esu
!!!
uz namo nuoma butu galima, jei savoninkui mokejau is savo saskaitos i jo saskaita, bet mes neturejom sutarties?
as savo tase ismeciau po to kai praradau keleta kadru vien del to kad fotikas buvo joje. Manasis jau septinti metai kai buna visad po ranka tiek namie tiek masinoj ant sedynes, nu jis veikia iki siol ir nieko jam nenutiko...