151
Audi 80/90/coupe (B3/B4) kėbulų tema / Re: b4 s line vairas, kaip?
« Įrašytas: 2014 Spalio 19, 22:49:06 »
turiu b4 su air bag, bet ten ikitaip viskas... :/
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Kada? Parvaziuosiu ta proga...
Reik ir man is kazkur isknist sitas rs2 sedynes.
:D:D
alpine jau nera




ryt tureciau gaut
:D:D sis magas jau bus tikrai paskutinis


valio... bei i prieki sumontuoti komponentai 












70rms :hi:


















