1326
Kėbulo ir salono skyrius / Re: Langų įtrūkimų poliravimas
« Įrašytas: 2011 Rugpjūčio 24, 23:21:06 »
poliravimu naikina negilius ibrezimus, o ne itrukimus. itrukimus irgi kazkaip remontuoja, bet ne poliravimu.
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
kas yra bitukas as puikiai zinau ir juo tepiau.. bet man jis nepatinka nes dar po geros savaites nuo uztepimo viskas limpa..
su juom pasiterliojus ilgam atsiminsi
gal kas rekomenduotumet kuo slenkscius masinai nutept juodai ir kad tikrai gerai laikytu? tepiau viena eile bituku, bet gan minkstas ir lipnus tai man nelabai tas patikokas tas bitukas? Siaip su gravitexu dazo, as niekaip nepsiriverciu nusipust savo saldytuvo, jau irgi pasilupineje slenksciai..
audi a4 b5 pravaziavus per didesnes duobes,arba siaip kaip masina susikrato uzsidega mirksintis...kame reples?
Pirkdamas Audi pirmiausiai ziurek,kad butu visa cinkuota.Kuzavo numeryje turi buti ZZZ,jei bus tik ZZ,tai virsus necinkuotas,o viena Z rodo ,kad tik apacia cinkuota.
maniau, kad tokios perekupu pasakos mire pries 10 metu, bet pasirodo ne
delko galejo dingt spidometro apsvietimas visas, saugikliai sveiki, kas galetu but?na gal dienos metu pats nusukai ant min, o pastebejai tik tamsoje.
desine jei stovi pries auto. Prieiti galima is virshaus easy.
desine yra keleivio puse, kaire vairuotojo. taip ir ne kitaip
airiai su anglais puls gincytis ....
ziurek gal vaakuma bekrapstydamas koki nutraukei
kaip pirstu i aki.........
snd radau numauta tokia plona slangute

arba salia vakuminio pastatai dvieju laidu elektrini ir baigtos bedosnesupratau ka tu cia siulai
desine jei stovi pries auto. Prieiti galima is virshaus easy.ar sitas variantas? http://www.neoriginal.ru/cat/audi/part/u/0/mod/49/kat/224/year/2001/grp/1/idcnt/51/subgrp/19985
keistai biski, ta slanga eina i radiatoriaus apacia, o ir piesinyje tas termostatas lyg antraip nupiestas.... na gal cia tik man keistai, mazai teturejau reikalu su dyzeliais ir audi pirma pas mane
o kas tam termostatui tavo?, mano irgi tokia pat masina.nedasyla variklis, trasoje laikosi ant 70, zulinant po miesta, pakyla 80-90.
service gesinamas su vcds pagalba. Termostatas lengvai prieinamoj vietoj,variklio desineje,labiau link prieko,bloke,po plastmasiniu flanshu
dekui, darosi aiskiau. desine puse, tai cia ziurint is priekio, ar pagal automobili? priejimas is virsaus ar apacios?ar imanoma suprogramuot istatytos signalizacijos pulteli i orginalu audi a4 2002m rakta?sitos nepavyks. pasikeisk i adaptyvine, pas tave masina su CAN, tai neturetu buti problemu.