1301
Elektros skyrius / Re: pakaitinimo zvakes
« Įrašytas: 2011 Spalio 14, 23:17:08 »
na pas mane prie 0 laipsniu irgi uzgeso po 1-2s bet kuresi be jokio noro
nzn kas bus kai rimtai atsals
nzn kas bus kai rimtai atsals
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
nzn kas bus kai rimtai atsals
zinok nelabai ka prarandi jei nematai lauko temperaturos![]()
![]()
cia kaip kam ir kur.... man pvz tas gana aktualu (cia norway siaure) pagal lauko temperatura galiu kazkiek speti kokia kelio danga.
cia toks pasamprotavimas... jis gali buti tolokai nuo realybes, nes nesu elektrikas.
gamyklinės fiškės nerasi, nebent kažkas iki tavęs padarė. Aš pasijungiau nuo galinės lempos be jokių rėlių ar saugiklių.skydelis kaip reagavo i tai? na ta prasme pajungus priekaba. nes siaip orginaliai tai kitaip buna pajungta.
kazkaip tas vaizdelis labai susipjove su ju "padangu specialistu" ivaizdziu.
na butum bent foto idejas, o dabar....... cia reikia klausti tu kas ta daro, zinosi konkrecia kaina, vistiek mokesi tiek kiek jie uzsiprasys, o ne kiek cia kas parasys. arba atsoks fantazija ja remontuoti suzinojus kaina.
1. Neveikia langu apiplovimas. Issiaiskinom, kad bega i salona po vairuotoju, tai kas zinot ka ten reikia ardyti ir kokia buna beda dazniausiai? Prasitrynusi slanga ar tiesiog nusimovusi? Matosi, kad nera spaudimo, nes vos vos lasiukai per purkstukus teka.
abu raktai "atsiristi" turbut negali, tai abejoju ar be elektriku pavyks ka padaryti.
Perkrovas sugeria kolonėlė tik tada, kai lietuviai specialistai atrestauruoja važiuoklę taip kad net neįmanoma šarnyrų rankomis pajudinti. Tada apkrovą tikrai ji gauna nevaikišką.
Japoniškiem triperiam tokių metų jau būna arkos atpuvę, iki kolonėlių remonto jos paprasčiausiai nevažiuoja
jei sankaba kalta, tai turetu dzergzti ziauriai bandant jungti pavara