126
Važiuoklės skyrius / Re: ziemai ratai A6/C6 R16 ?
« Įrašytas: 2011 Rugsėjo 26, 19:35:31 »Eina, pas mane R-16 stovi. Turiu komplekteli ratlankiu parduot orginalus C6 R-16
parasiau pm, bet negavau atsakymo
atsiusk ratu foto
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Eina, pas mane R-16 stovi. Turiu komplekteli ratlankiu parduot orginalus C6 R-16
atsiusk ratu foto
imk geriau 2,7tdi
1. Naujumu, 2. galia
Teisingas pasirinkimas. Yra tų mechaninių 3,0tdi, bet daugiausia 2,7. Pavargsi ieškoti, bet radęs neatsidžiaugsi
jo, po atviros kalbos su sios srites asu praejo noras moketi uz purktuku plovima... ?!?
nes jau pastebejai kad tai deficitas, 