126
Temų archyvas / Re: TDI kw kelimas
« Įrašytas: 2009 Gruodžio 24, 17:48:43 »beje pridesiu kad gamintojei tas nuo 66 iki 81 ir taip toliau kele nevien prograomis bet ir siurbliu pagalba..siurbliai neidentiski bet vienodi ir galios neprideda![]()
del vnt15 sukurimo isejo i rinka 81kw
esminis skirtumas tarp 66kw ir 81kw yra pralaidesni purkstukai (0.184 vs .205) ir atitinkamai pakoreguota programa, o ne vnt15 turba (kuri pati gal 1-2kw ir dadejo), o siurblys kaip sake, vienodas. Isidek 81kw purkstukus i 66kw ir turesi apie 80kw.
tikrai del vnt15 atsiradimo isleistas 81kw o kiti skirtumai neesme...
del vnt15 sukurimo isejo i rinka 81kw
as jau 2 metai vazineju ir dragai ir mieste nenusileidziu ir viskas laiko , nekalbek nesamoniu jai neismanai pasinaudok GOOGLE, gal tau pases suprasti kad tas variklis atlaiko 160kw, o gal pasakysi kaip vokietis cia 66kw pakele iki 81kw ooo jis panaikino rezerva ir? o as ji nuo 66 pakeliau iki 100kw tai man turejo jau zlinkti nes as tikrai nemazai pravazeses ![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
patys gamintojai ?!? butu garrett turbinu gamykla isradus dar krutesne turbina taj butu ne 81kw nuo 66kw uzkelia o visa 100kw
