126
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Nuotraukų sumestinis - nufotografuok savo mašiną DABAR! Temoje nekomentuojama ;)
« Įrašytas: 2010 Rugsėjo 13, 22:52:07 »

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.

Statoil, lukoil ir kiti per mus siunčia SMS pranešimus apie akcijas, nuolaidas ir pan. Pigiau tikrai tikrai niekas negali padaryti, 100%!!
Dabar apie skaičius: o ir tada labai matytasnet is to pacio kiemo
![]()
Prikolini? Pasakyk savo vardą, paklausiu draugės, gal dar pažįstamas koks būsi.
Tu iš kurio namo? 29?
a kartais nesilankai klaipedoje??![]()
Draugė iš klaipėdos, tad nuvarom iki jos.
kai galvoji apie sauguma, komforta, nesirenki ekonomiskiausio, arba imi apynauja, o zmogus prase patarimo apie ekonomiskiausia
Na tikrai daug daug pigiau nei su benzu!
Toj aikstelej?anksciau stovedavo kur baigiasi zenklo 70 galiojimas, pora kart matyt teko
Siandien is pilaites vaziuojant, apie 9h ryto, cia pries pat viaduka, kur yra Nordea pastatas. Stovi masina Nordea aikstelej, taip kad gerai matytu kelia. Viduj sedi zaliukai, vairuotojas su fenu saudo, gerai kad is priekio pridenge, maniau siaip aikstelej stoviis arciau privaziaves pamaciau kad saudo. Gal siandien kokia akcija vilniuj?
Sweiki,
taip jau ispuole,kad skubant i darba,suzwejojo policija. Wirsijau tikrai nemazai - 51 km:-(. Prie wiso sito,dar turiu galiojancia nuobauda uz kalbejima tel:-(. Jusu nuomone,ar tex prikalti teises prie sienos,ar atsipirksiu bauda (1000-1500)?

Daug daug daug ko klausiau ir sulaukiau lb gerų atsiliepimų dėl alytiškių kur gataz lyg rekomendavo. Užsirašiau, kitą penktadienį turėtų sudėti jeigu viskas bus gerai. 2900 lt, itališką, pamiršau pavadinimą. Kol kas niekas nesiskundė iš ~10 klientų.Romano iranga
O tada kada padarysiu išvadas, bei skaičiavimus efektyvumo.
dujos tai hmm, tiesiogini purshkala galvojam det i vw new beetle, bet dar neaisku kas per kompas kas per reduktorius.
kaina ~ 2000 lt, vilniusissiaikinjsiu pranesiu
Perskambinau ~10-15 vietų, visur nuo 2200 iki 3000 lt. Kol kas geriausi atsiliepimai buvo tik apie alytaus meistrus (2.9 k, romano firmos ar kažkaip pan. vadinasi).
Visi kiti labai įtartini... (orzo kontaktas neryšio zonoj)
tai jau nusprendei atsisakyti universalo ir likti prie savosios cabrio? idomus kontrastai
nepamirsk benzo sanaudu iskaiciuot, ypac ziema pajusi kiek benzo susrebia variklio pasildymuiO jei desi NORMALIA iranga, pas nusimanancius meistrus, tai problemu nelabai ir turesi. Aisku eksploatuojant karts nuo karto teks pas dujininkus uzsukt pareguliuot, koki filtriuka pakeist ar pan.
Kokį kontaktą kur tikrai tikrai normaliai daro, nes mašiną myliu ir neduok dieve ką pridirbs.
O ten imetus dujas pas tave i bagazine drauges rankinukas dar tilps ??
sweiki,kas planuoja rytoj MM but?
Na aš jaučiu prilėksiu.
Tu negali jausti, tu tiesiog turi prilekti![]()
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,75426.msg730654.html#msg730654
Taip taip, nepamiršau tikrai.
Būsiu būsiu.
sweiki,kas planuoja rytoj MM but?
Justas. alų gers manau