126
Forumo dalyvių auto garažas / Re: RedLine222 audi A4 (B6)
« Įrašytas: 2013 Spalio 25, 09:59:40 »
nera skelbimo dar? Galejai sutvarkyta tokia pardavinet liepos men, kai autoparka atsinaujinau
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
o ju buna quattro su normaliu varikliu kur arkliu bent 200 benz/dyz?
Graziai atrodo perdazyta, uzdeciau dar OOOO ant bagazines, bet lempos tikrai fail
tas pats su 2.8 30v sanaudos
savajai ex 1.8 mieste 12-13 pildavau, ziema 15 kaip niekur
Siaip kaina gera
kas iesko super variantas
o Eske dar turi?
Gera spalva, mano 330xd dabar tokios spalvos
O salonas toks pats recaro, bet kreminis, tai noreciau juodo, nes valyt ir valyt... Tad tikrai sitas geriau,bet ,manau, tu zinai kaip ten su jais buna