126
Važiuoklės skyrius / Kokie diskai stabdziu ant B4 aina avantas 94 metu tdi ;]
« Įrašytas: 2008 Balandžio 02, 23:00:15 »
flex mano avatara nuknisai
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
flex mano avatara nuknisai
galiu paklausti klasioko jisai turi siuo metu audi a4 kazka remontavo tai gal orino
Oo)
geriau skambejo, teko 10 orginalius ismesti nes buva iplyse taiblerbe jei garsiau
zodziu daryk kaip ismanai jei nori kokybes del komponentus ir pasirink teisinga suba
o jei kiekybes del elipses ir buambuska
beje teks tau palangeje fazikus darytis (orlaidzius) nes kitaip palange sokines net nuo 300rms
beje dar turesi tvarkytis bagazine sandarinti aplink galines faras nes tenais pus ora laukan tai labai slykstus garsas lauke bus
pac patyriau
issklijuoti dar reiktu izoliavine medziaga
nes pus blekas beje dar bagazineje yra po zapaske kur dedasi skyle tokia tenais nezinau kam bet ana plastmase uzdeta ja pasalinti reikia nes tenais pus ora ir blerps
o siaip 300rms bulkoj per akis
nepatikesi, bet tavo planai kvepia tokia pacia pornucha kaip buvau pasidares anoj B3 (prieki kox'ai 10 cm, gale elipses ir bosas) ir kokia dabar pas bendradarbi bulkoj yra... mes abu jau i prota atejom, tai galvoju, gal ir tave eitu perkalbet i prieki komponentus det i duris?ir kaip groja?ot nepatikesi bet prieky normaliai ir zhemo priduoda ir aukshtu uzhtenka![]()
prieki uzhskaitau
nepagalvok, kad cia lazdavojuos, tiesiog zinau kos nusivylimas po kurio laiko ateina bulkoj tokiu principu muzika susiinstaliuoji :/
pritariu
draugas a4 tvark tai 3 metai ir viskas ore
idomu, mano karbas 1,8 panasiai buva
bet tep buva ant benzio nes kai vazinejau ant duju tai vostuvai buva prikepe, tai praploviau juos ir atsigavo
nesamone kad tep dujininkas pasake juk kitiems tai eina
pas mus tokia pat turi miestely pazystamas tai labai gerai veikia ant duju, reiks paklausti gal buva jam bedu
Oo)
tai buciau dejes i palange ir montaves deze kokia nors, nes man buva 600rms subas tai visa bagazine uzimdavo
vat kokia beda yra b3 beje pas mane dar ir balionas duju buva
grazi, pats apie tokia galvoju
tai zinoma kad per stipra nes mage i taip sunku darba dirbaOo) siulyciau ivolga, girdejau gerus atsiliepimus :0 na ju yra daugO jei sumesiu tuos ivolga cikcikelius dar pripirk ar nea ? ir ar per stipra jungt ar nea ?elipses tai nieko gero is ju bent maniskai buvo pop max 300w tai per stipra jungus dejus kondika vistiek nesvariai grojo
paziurek cia http://www.meruva.lt/index.php?lng=lt&action=browse_products&cid=47
nu kad soobo reix tai suprantu
subas tai palangej geriau butu , nes deze tai patyliu nu jei bagazines tau nereikia gali deti
elipses tai nieko gero is ju bent maniskai buvo pop max 300w tai per stipra jungus dejus kondika vistiek nesvariai grojo
paziurek cia http://www.meruva.lt/index.php?lng=lt&action=browse_products&cid=47
nu komponentus reiktu ieskotis ir subo
geriausiai tiktu freeAir (v)
o tai kas gamino karbus su 55kw?
tai va buva nepasalysi, nusimontavau nuo tevo drbines masinos priekines padangas uzisidejau ant buvusios b3 (padangos karpuotos) tai nereikia ne quatro tik matoras pritosko antra pavara per laukus variau iki misko
jei neradai vadinasi nera
pas mane irgi toks buva
nepasukinesi kaip nori
pasisuka biski ir nebsukas
klausimas idomus.. manau kad atilieps
nes spektras bus per mazas
bet gerai bent tas kad neperdidelis
pasikeisk lemputes ir visx bus ciki
pasirodo kur buva jungti stiprintuvui laidai, buvo jungiklis biski nekokybiskas (t.y. nekokybiskas) tai ir iskraudavo
per 2 dienas
b4 baze didesne tai ir svoris skirtingas :0 priekyje matoras tokie pat
o gale
o jei dar avant
tada jau daug didesnis
velniava niekur nespeju laiku :[
nieko gal kur pats rasiu
kas ten ant galo matosi, lakas lupasi ar kas?
karbas jei neisyla tai kaupiasi nuo tepalo nuosedos nesvarbu kokius bepiltum taip man paaiskino servise nes paciam buva taip
geriau jau 2,3 20v
laiko sutemptas o cilindriukas jas plecia o kai gryzta cilindriukas i prad padeti tai spyruokles jas atmeta
b3 max yra pakile iki 90C o taip laikosi apie 50C