Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - _Valdas_

Puslapiai: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17
126
Dyzeliniai varikliai / Re: audi a4 tdi pragrindinio dirzo guoliukas
« Įrašytas: 2015 Spalio 06, 20:16:28  »
žiauriai vėlyvas degimas turėtų būti. būtų kuro nusėdimas - nedūmintų niekaip..

127
Kitos variklio skyriaus temos / Re: Audi A3 1.8t starteris
« Įrašytas: 2015 Spalio 06, 18:56:52  »
jeigu tiek krauna tai jau negerai. nenustebčiau, kad per naktį išgeria generas akumuliatorių todėl ryte jau gatava, nesiveda o užstūmus - pakrauna ir per dieną nespėja nusodint, todėl vedasi.

128
Audi 80/90/4000/Coupe/Coupe GT / Re: audi 80 dureles.
« Įrašytas: 2015 Spalio 04, 20:53:15  »
durys, kapotas tas pats. skiriasi apdailos, bagažinės dangčiai.

129
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi 100(c4) 2.5tdi 92m Turbinos valdymas
« Įrašytas: 2015 Spalio 04, 18:20:53  »
beveik balsuočiau už žarnoką nuo įsiurbimo koliko iki slėgio jutiklio, ten guma kažkokia prasta, labai minkštėja nuo gaunamos alyvos ir prakiūra. prakiūra kiek susidūriau prie pat įsiurbimo kolektoriaus. bet šiaip be parametrų matymo - būrimas.

šitų turbinų nieks nevaldo - tik pati save. atjunginėt (net ir VGT) irgi neatjunginėja - jos sukas visada. vat ar fiksuojamas jos išduotas slėgis - kitas klausimas jau.

130
Quattro klausimai - atsakymai / Re: Audi A4 1.9TDI quattro dezes problemele
« Įrašytas: 2015 Spalio 04, 18:14:33  »
daug šansų, kad ūžia pagrindinė krumpliaračių pora o ne guoliai. pasėkmė naudojimo skirtingų matmenų padangų. greičiausiai papjauta prieš tave. su subariku turiu tą pačią bėda. pamatavus padangas paaiškėjo, kad viena yra 10mm mažesnė. nors matmuo ant visų užrašytas vienodas, padangos nerestauruotos. pakeičiau kaliošus, važiuoja, bet užimas atleidus gazą - liko. įtariu kad nepasitaisys  :D (n)

131
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi A4 1,9 TDI
« Įrašytas: 2015 Rugsėjo 20, 19:34:31  »
pradzioj paziurek ar kartais ta antifriza varo ne is bakelio, ten yra speciali slangute per kuria isbega antifrizas, jei sistemoje sukyla slegis.

p.s. pasikeisk temos pavadinima, o tai gausi velniu nuo moderatoriu.

gi kalba apie a4 o ne a3. a4 bakelis vairuotojo pusėj stovi.

pradėčiau žiūrėt antifrizo išleidimo kamštį radiatoriuj (lyg turėtų turėt ir stovi kaip tik toj pusėj). reik sutvarkyti tokius nesandarumus visokius ir tada trasoj gainiot ir žiūrėt. jei lipa per bakelį antifrizas, tada Gintaras teisus, tarpinė.

beje, pirma pačiam reik apžiūrėt kur ten kas bėga užsimetus ant duobės/keltuvo, o ne pirma pult prie PC ir klaust "kas gali būt?". jei supratimo nėra - duok tam kas supranta. ar taip ar taip  ($) kainuos...

132
Dyzeliniai varikliai / Re: 2005 A4 2.0 TDI 103 KW trukciojimas
« Įrašytas: 2015 Rugsėjo 13, 20:23:17  »
o kokios tos gali but priezastis?

Dviem postais aukščiau paskaityt sunku? gi Gintaras pasakė, kad kuro trūkumas. Būna, kad tandemas nesandarus ar sudilęs. reik tikrint, žiūrėt - forume kaži ar gedimą išeis rast - gedimas, garantuotai, taviškėje auto  (+)

dėl pedalo potenco - man taip pat neteko matyti, kad jis būtų negyvas be klaidos. jei kažkurioj vietoj nebus signalo - implausible signal tikrai bus. galutiniam variante dirbs avariniam režime, bet klaida bus. čia tau ne kuro plūdė.
 

133
Audi 80/90/4000/Coupe/Coupe GT / Re: Audi80 B3 laša antifryzas
« Įrašytas: 2015 Rugsėjo 07, 19:52:24  »
nelabai eina suprasti kas ten, be to su b3 nedaug reikalų turėjęs, taigi spėju kad ten kažkokia apipuvusi aklė. taigi viskas labai paprasta: išsukt/išgręžt, persriegiuoti ir įsukti naują aklę, sriegį patepus kokiu rimtesniu hermetiku. ir viskas, gazuoji toliau  (+)

134
Dyzeliniai varikliai / Re: SUNKIAI KURESI TDI
« Įrašytas: 2015 Rugsėjo 06, 18:29:40  »
degimas vėlyvas ir žvakės galimai nugaišę.

apie skyrybos ženklus kažkada kažką girdėjai..?čia tik šiaip, iš smalsumo.. :V

135
Benzininiai varikliai / Re: Audi A4 1999 -žarnelė- ?
« Įrašytas: 2015 Rugpjūčio 09, 19:41:24  »
šiek tiek pasiskaičiau apie tą karterio alsuoklį ir vieni sako ,kad jis nėra svarbus varikliui vosne tą alsuoklį gali išsivesti į lauką ir atseit švaresnis oras eina į variklį ,o ne filtruotos dujos ir tepalų garai.
O kiti sako ,kad jis palaiko slegį ir pilnai išsiurbia susikaupusias dujas karteryje, ir jei šlangelės prakiūrą slėgis sumažėja ir sumažėja oro padavimas į cilindrus.
Tai kas gi šiuose teigiuose teisinga ,o kas ne ?

pirma dalis - teisinga. antra - nesamonė. alsuoklį galima visai nuvesti laukan, bet reik nepamiršti užkišti skylę esančią ant oro paėmimo žarnos ar kolektoriaus, kad nebūtų šalutinis oro patraukimas, nes gali pradėt blūdyt variklio sūkiai ir pan, nes bus pamatuotas blogas oro kiekis ir blogai padozuotas kuras. nebent auto su karbiuratoriumi (ar mechaniniu siurbliu - senas dyzelis).

bet jei per TA pamato nuvestą alsuoklį lauk ir iš jo virstančius garus - nepaglosto  :goodboy: T-max teisus - sujunk bet kokia alyvai atsparia žarna ir gazuok toliau. net chomutų ten nereik - visada vakuumas.

136
gi nėra už ką. svarbiausia kad pamatyti šį modelį gyvą kelyje  (+)

po teisybei gyvo kelyje tokio modelio net ir nesu matęs  :-/ kaip ir audi 100 coupe s...

137
daugeliu dominančių klausimų gali keliauti skaityti į oldtimers.lt. išgvildenta chromavimai, kėbulų paruošimai, medžiagos, technologijos ir t.t.

138
Pd aukstos kokybes tepalu reikia gamintojas nurodo 505.01 o ne 10w40 su 504-505 specifikacijom i tipo nieko nekenkia nori pasakyt  nors nevygdai gamintojo nurodymu..
Su VW  PD 1.9  96kw pilna  vargu kaip ir su 2.5

šiaip jau visiem motoram rekomenduojama yra aukštos kokybės alyva, o bet tačiau..čia Lietuva, čia pilam ką nori/pasako klientas. šiaip bendrai žiūrint, tai visi motorai važiuotų net su mineraline alyva. su sąlyga kad ne lenktynėse. bet. turbokompresoriui reikia geros (na ar bent kažkokios rimtesnės nei mineralinė  :D ) alyvos.

tokios "netinkamos' alyvos naudojimas būtų matomas tik tokiu atveju, jei motoras būtų paskerstas naujas, padrožta 300tūkst.km su 10w40 ir vėl paskersta. o šiaip..keiti kas 11-12tūkst.km ir viskas, karutis rieda nesiskųsdamas (y)

su 96kw susidūriau tik dėl velenėlio sudilimo ir kiaurų kompensatorių (savininko paklausus kas kiek keičia alyvą, tai ans sakė: taigi bega per tarpines, kam ją keist, dapilu gi naujos). na bet ryškiai krypstam nuo 2,5tdi. bendrumas tik toks, kad alyvą jiem reikia keisti normaliais intervalais. ir  vžiuos net su ta pačia 10w40.

139
Tikrai visi varikliai nera vienodai eksplotuojami vieni kad visi priziuretu kaip priklauso tai ir laikytu esu skaites kad ir puse limona nuriedejas 2.5 v6   nereikalavo islaidu apart aptarnavimu,skysciu i t.t.
I tie 1.9 ne stebuklas ypac PD pilk i ji 10w40 paziureciau kiek vaziuotum :-D  kas neismano ir nemoka eksplotuot a tokiem gali laikyt:-D pela suda tepalus nekeicia fitru  ir mina 15stukiu ir daugiau net:-D o tie long life tai isvis 30tukst mena i kas ten gali betept pvz pirkom v6 3.0L benza is prancuzu  ti baisu ka radom po dangteleis nuo tepalu nekeitimu nes servisai daryti min 25-30tukst. visos detales spalva metalo praradusios... tai tas pats ir su kitais varikliais...o kas tiem uzsienieciam nauja pajama nudrozia iki 250000 i parduota perka kita kai zmones uzdirba ir gali leist sau taip :-)
zodziu daug zmoniu daug i nuomoniu:-D

na ir kas gi tiem PD nuo 10w40 darosi? kiek pačiam teko susidurti tai - nieko. naudojama tokia alyva jau gal 4m į tą pačią a3 pd. o kiek dar kitiem supilta...

nukrypom nuo 2,5.

faktas toks, kad ypatingai daug vartotojo klaidų atleidžia senieji 1,9 ir 2,5, kur kas mažiau - pd, o naujieji 2,5 mėgsta savininkų dėmesį.

140
Dyzeliniai varikliai / Re: HEELP! A6 c5 2,5 q pageso ir neina uzkurt
« Įrašytas: 2015 Liepos 08, 22:48:54  »
gal pradžiai pradedam - o kuro bake yra nors kiek? turėjau tokių variantų, kad rodo ketvirtį ar pusę bako, klaida sėdi low fuel sensor ir nesiveda.

141
Variklio skyrius / Re: is kolektoriaus siek tiek lasa antifryzas. Kaip uzkimsti?;)
« Įrašytas: 2015 Birželio 26, 21:17:15  »
nelabai dėkoja  (-) čia net kažką didelio ir teisingo padarius gali susilaukt pasiūlymo  (s) :%-}

 :D

142
Dyzeliniai varikliai / Re: Help!!! audi a4 1.9 tdi 81kw kuro siurblys.
« Įrašytas: 2015 Birželio 26, 21:13:07  »
tiks.

143
Variklio skyrius / Re: is kolektoriaus siek tiek lasa antifryzas. Kaip uzkimsti?;)
« Įrašytas: 2015 Birželio 25, 21:00:34  »
bet kuriose auto prekėse, pavadinimo nepasakysiu, pamiršau  :think:

va kažkas į tą pusę: http://www.autospecas.lt/index.php/pages/view/?item_id=46

bet čia tik kaip pvz. esmė jų visų panaši yra.

nedėkavok, nes nežinai ar padės  :D

144
Variklio skyrius / Re: is kolektoriaus siek tiek lasa antifryzas. Kaip uzkimsti?;)
« Įrašytas: 2015 Birželio 25, 20:44:04  »
panašu kad prarūdijo aklė įsiurbimo kolektoriuje, nes kolektorius pašildomas antifrizu. aš nepilčiau į aušinimo sistemą nieko, o tai paskui sekanti tema bus "nešyla salonas, ar sunku pakeisti pečiuko radiatorių?" nesišaipau jei ką. geriau tą vietą apvalyti vieliniu šepečiu, nuriebalinti (benzinas, skiediklis ir pan.) ir užtepti dviejų komponentų suminkomu "plastelinu" (dar kiti "šalta svarka" vadina). visa tai geriausiai atlikti būtų kai mašina prastovėjusi naktį, nes kol šaltas motoras - nėra slėgio aušinimo sistemoje ir nevarva/nešlapiuoja ta vieta. geriausiai būtų tą aklę pakeisti, bet kur ją rasti - nežinau, didelių, kur bloke būna, tai yra parduotuvėse, o tokių mažų neįsivaizduoju, nebent tekinti, bet už tą sumą gali gauti kolektorių kitą ir pasikeisti. su sąlyga, kad sugebi.

P.S. beškė ne tokia ir senutė, vadeliojam ir senesnių  (+) :D

145
B5 / Re: 1998m. Audi A4/B5 1.9TDI 81kw.kas per problema?? Stiprus sutrukciojimas
« Įrašytas: 2015 Gegužės 18, 20:45:01  »
daryti diagnostiką, gal net pakaktų klaidų nuskaitymo. kitaip -  (-)

146
slėgio gauge neturi, tik alyvos temperatūrinį. šiaip pas VAG'iną - 5bar max berods nuo senų laikų.

pastarosiom dienom c4 a6 keletą egzempliorių turėjau - apžiūrėjau skydelį.

vieną netgi trūkusia gilze..

147
Audi C5 / Re: Audi Allroad 2.7 Bi-Turbo dujų įranga
« Įrašytas: 2015 Gegužės 18, 20:39:27  »
biškį įkišiu trigrašį - Subaru H6 3lyteriai dujų sugeba pajamt pora litrų mažiau nei deklaruojamos benzino sąnaudos. apie tokius keistus pastebėjimus subaru klubo forume galima paskaitinėt. ginkdie - čia ne reklama.

148
tikrai alkūnės klaida sėdi? su alkūnės neskaičiavimu berods turėtų nesivesti, o vat su velenėlio neskaičiavimu - komplikuotas vedimasis, nes ilgai nenustatomas pirmas cilindras.

internetu nenustatys ir nepataisys niekas, pagal autoriaus pasakojimo manierą - tuo labiau.

149
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI 5cil degimo kampo ankstinimas
« Įrašytas: 2015 Gegužės 04, 19:49:53  »
c4 su šliaužikliniu siurbliu irgi rodo 000 grupę. lėtai bet rodo  :G škia silkė moderni auto ir jai degimą pastatyt - nulis raumeny  :-] aišku ne visiem...ir ne su mikrometrais.. nesakau kad neįmanoma, bet...

150
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI 5cil degimo kampo ankstinimas
« Įrašytas: 2015 Gegužės 04, 17:33:28  »
Ramzi, silkė turi jau 2x2 jungtį? jei turi, tada 000 grupę (kaip pirmosios b4) irgi turi? jei visa tai būtų, tai kam tada su mikrometru vargti?

c3 tdi nečiupinėjau dar niekad  (-)

Puslapiai: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17