Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - wilmiz

Puslapiai: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24
126
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2017 Balandžio 19, 22:32:30  »
O siaip ka zadi pasidaryt is pd? Galia turiu omeny :V

127
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2017 Balandžio 19, 20:00:26  »
na as kainas daugmaz bendram vaizduj surasiau :smoke: del siurblio pazystamas tvarkesi, 150e buvo mokejes, o paskui kai ieskojo bedu patys meistrai prisipazino, kad uz tokia suma jie padaro veikianti, bet ne kaip nauja :think: o del variklio su galvom, tai kam kist BAU BDH ir lipt ant to pacio greblio, jei tuo paciu gali AVF 1,9 susimest :goodboy:

o kiek kuro valgo toks paburtas 2,5? nelabai jau nesa i kasdiene auto :think:
Gali i 1.9 as nieko pries kiekvienas gi pagal save :bedantis: bet dar sunkumu bus kaip sake zmogus 85 puslapy.. tai kad kasdienine TA praeji savo chodu :-] o ka gali valgyt  su tuom paciu kuro kiekiu kaip tavo ogi tapaty :goodboy:

128
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2017 Balandžio 19, 19:43:49  »
galvoju purkstukus pirkti, sako kad restauruoti bosh'e. Tik kazkaip idomiai kalba kai apie garantija paklausiau- sako nesuteikiam. Sakau as jam kad man tavo garantijos nereikia, jei restauruoti bosh'e turi buti ju garantija :think: o jisai sako mes tau pakeiciam, jei viskas gerai susimoki ir vaziuoji, o jei pareis po kazkiek laiko tipo vistiek niekas pagal garantija nekeis, nes ekspertizes atlikines ir t.t  (!?)
Pirk orginalius  tik po 5 € tekainuoja juk, su laidu brangesnis  pasitikrint ant stendo ir viskas :)

129
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2017 Balandžio 19, 19:41:30  »
mano variklis kaip zinia ne BXX, todel atmetu ta varianta, nes tikrai islakstytu viskas, o geru 2,5tdi nebuna tol kol tokiu nepadarai, ir apsisike tepalais visi, jei nori pilnai tepalus sustabdyt reikia motora issilupt ir pereit viska nuo a iki z :D Beto prie modu nepapasakojai apie siurbli, is kur tiek kuro gauna, jei 2,5 siurblys nasumo neturi?
Kuras is to pacio siurblio max 60mg.. antgaliai 50% pralaidus nuo org, jau su 40 mg   1.6 bar  jau 160kw minimum kai tiek pralaidus antgaliai:-]   su 2.0 barais nebus 220kw cia ne 1.9 gi   :-]   i laiko tie cooleriai  tu baru pats maciau

130
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2017 Balandžio 19, 19:35:01  »
Ant dirzu sutaupau 300e, ant siurblio 300e, ant velenu 300e, ant purkstuku 300e... ziurek taip skirtumas ir auga :D
Ant dirzu jo  ant siurblio ne 150€ i ledini turi,PD angaliai ir su padarymu min 200€, o  kam ant velenu kisti jei BAU BDH nusiperki uz 300€ ledini be jokiu tepaliuku tokiu dar yra tik reikia ieskot, i kam bekist i ta AKE ar kitus. tiek € :-]

131
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2017 Balandžio 19, 16:52:04  »
Įdomu. Pagal tavo išvardintas dalis tai mažai palyginus investicijų ir plius +100kw :think:
Butent :-] cia nesenai kai variau pasiimt gatavu man purskalu isviso 420€ gavos. Buvo didine vel  galia tai neatlaike  issiskiete prie 2.1bar  vienas intercooleris nes orginalai tebuvo :smoke:

132
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2017 Balandžio 19, 16:37:18  »
O kas daryta, kad 220kw pasiekta?
Purskalai dllsa143p894 nuo PD   turba 3.0d nuo bmw 2008m  sankaba stiprinta 50%  4 bar sensorius,vamzdynas ko pasekoje jokiu dumu grazumelis :bedantis:

133
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2017 Balandžio 19, 15:47:14  »
Nea jei variklis geras.  jurbarke turi 2004 b6 quattro bau variklis jokiu bedu  pakolkas drasei 220kw. 132kw varikliai daugiausiai atlaiko is ju deda net stumoklius i afb akn ir t.t.  torgas is ju 700nm max

134
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2017 Balandžio 19, 15:10:59  »
kai paskaiciuoji kiek 2,5 kainuoja atvest iki ledo, ir dar paturbint, tai ir fantazija atsoksta,
O  uz kiek tu planuoji iki ledo davest 1.9?  2.5 v6 reikia iki 2000€ ( viskas priklauso kiek pats pasidarai tai kaina krenta) ir turi 250kw  su 600nm virsaus :bedantis:

135
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2017 Balandžio 16, 16:58:25  »
Kadangi spyruokles reikes keist, tai neapsisprendziu Eibach ar S-line? :think:
Eibach  turejau visai gerai riedejo minkstai o su sline quattro b6  pas drauga  tai kaip su coilais :)

136
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2017 Balandžio 16, 16:56:12  »
nu jei laikai apsukas ant 2.5 ties kokiais 1800 rpm tai pakankamai dinamiskas, bet jei maziau tai biski lagas yra kol pradeda pusti, bet gal cia pas manes auto kasnors negerai ar kazkas neveikia, su kita tokia nesu vazeves
Ka as zinau su osm susitvarkiau pernai, turbas geometrija valyta pries 3 metus kokius jokiu lagu neturiu nuo 1500 jau boostina kaip reikia nes gauge yra matau visad  iki 1.5bariuka greit uzvercia. Tad susitvarkykit pirmiau

137
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2017 Balandžio 12, 09:30:22  »
tik kad 2.5 sveria uz 1.9 turbut gerokai daugiau. plius siaip nelabai 2.5 vaziuoja, nebent visus kokius maciau buvo lavonai

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Tryse  2.5 varikli ikelem i priekaba siaip sveria :-]

138
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Evaldo audi garažas
« Įrašytas: 2017 Balandžio 11, 23:32:08  »
Pagaliau ne vien blogos naujienos.
Siai dienai audi turi 156kw ir 419nm. Su technine puse jau viskas. Dumo yra,bet ka padarysi. Neina be jo issisukti.
Geri skaiciukai saunu (y)

139
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2017 Balandžio 06, 09:04:05  »
Gal Vasatas cia?
Nea  Automodas turi dyno 1 aies

140
Audi C5 / Re: C5 Kuro sąnaudos
« Įrašytas: 2017 Balandžio 04, 23:13:30  »
Aisku tada,perlitavimas koks 20e?pas mane su ratuku reaguliuojasi.Buvau skaites kazkur,kad naujesni ryskesni buna negu oem tai del to ir paklausiau :)
15 mokejau. Siaip jo bisk gal per ryskus is pradziu bet po to pripranti :V

141
Audi C5 / Re: C5 Kuro sąnaudos
« Įrašytas: 2017 Balandžio 04, 22:20:50  »
o pats persilitavai?kazkoks skirtumas buvo nuo orginalo?kaip nakti sviecia?:-)
Nea automodas perlitavo. Skiriasi nuo orginalo daugiau mikroschemu negu pas org. Koks apsvietimas taip ir sviecia kur su ratuku reguliuojasi. Is 10/10 

142
Audi C5 / Re: C5 Kuro sąnaudos
« Įrašytas: 2017 Balandžio 04, 22:12:55  »
bc pikselius jau tvarkes ar dar nepabege?
Tvarkes is aliex parsisiunciau uz 20€ ir ok  vasara bus kaip metai jau:D

143
Audi C5 / Re: C5 Kuro sąnaudos
« Įrašytas: 2017 Balandžio 04, 18:06:18  »
Siandien A6  FWD 2.5TDI  taurage- siauliai po miesta ir  atgal, greitis 100-110km  chip beveik max  :-]
Pagal  sudeginta kura ir tiek pat.

144
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2017 Balandžio 02, 20:26:43  »
kokia kaina ? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nzn litais mokejau dar 130-140lt :)
Db va  http://autoplikis.lt/catalog/1633843-skf-vkja-3002

145
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2017 Balandžio 02, 00:04:38  »
tai vat kad nesidomejau kokios kainos vaiksto, 30-40 e nrml kaina?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Skf dejau i vargus pamirsau kaina ji laiko gera :D

146
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2017 Kovo 28, 09:34:12  »
Kokiam mieste tas žmogus, nes šią vasarą reikės man tvarkyt stogą ir galą biški :)
Silalej dirba pagal eile...
Na ka buvau pas ji siandiena tai sparna lauk mest o duris sutvarkomos dar  , bus dazoma visa aplink is sonu  :-/ 300€ sake neuzteks   :-]

147
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2017 Kovo 27, 21:36:00  »
dazyk jei normaliai padarys laikis
Golf broliui dares dureles is slengsti tampe pries 4 metus tai ledas viskas tvarkoj dar vis :)

148
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2017 Kovo 27, 20:29:44  »
Prieš pora savaičių Šiauliuose šią forumo dalyvio buvusią žiūrėjau. Visos jo tąkart tvarkytos vietos vėl šašais nuėję. Sparnų dažai pakelti, durys iš vidaus vos ne kiaurai prapuvę ff
Arba neteisingai tvarkė, arba korozija stipresnė ;)
http://www.audiklubas.com/forumas/forumo-dalyviu-auto-garazas/ciornas-audi-a6-c6-avant-quattro-2007m-2-7tdi-132kw/msg1737061/#msg1737061
Apie tai ir kalba jei jau kiaurai eina, na matysiu ka maniskis dazytojas sakys 15metu tuom uzsiima kiekviena diena. Dar mintis yra visa auto prapust kiek kaina butu gal zinot kas nors? Zinosiu ar padoriai man pasiulys :-]

149
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2017 Kovo 27, 16:36:41  »
Bandyciau paieskot tvarkingu, jei su automobiliu apsizenyjes. Jei zadi keisti ji per 2-4 metus, tvarkyk tuos pacius.
Na kaip ir apsizenijas virs 5 metu pas mane audis :-] taip ir galvojau nes perdazius tvarkingai vistiek po keliu metu islystu :think:

150
Audi C5 / Re: A6 Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2017 Kovo 27, 15:08:00  »
O ka cia bepridarysi... Palauk dar ziema, tada jau gal ir pasikeisti reiks :bedantis:
Ta prasme ar verta dazyt? Ar keisti iskart i gera :bedantis:

Puslapiai: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24