Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - skyvas

Puslapiai: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15
126
Audi C4 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Kovo 02, 17:32:33  »
o dar?:D
tai bent ka galima pritaikyt vietoj originalo, bet kam to reikia?

127
Audi C4 / Re: Salono Skyrius
« Įrašytas: 2014 Kovo 02, 17:30:05  »
Sveiki, tiesa kad i a6 c4 tinka sedynes nuo a8 priekines? galima butu drasiai pirkt? ir kaip reikalai butu su elektrinem sedinem jej stovejo paprastos?
realiai tai netinka, bet nesunkiai galima padaryt

128
Audi C4 / Re: sokineja apsukos
« Įrašytas: 2014 Vasario 28, 17:50:07  »
(h)
nuemes slanga nuo sklendes uzdek ranka, jai issilygins apsukos tada ora gaudo, greiciausia pro purkstukus

129
Audi C4 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Vasario 25, 11:46:50  »
Sveiki, ar tinka nuo dar kokios auto veidrodeliai ant a6 c4 1997m? aciu uz atsakyma
S6 :D

130
Audi C4 / Re: Variklio - Greičių dėžių skyrius
« Įrašytas: 2014 Vasario 21, 07:04:43  »
Sveiki, galvoju kad turiu beda su nelabai veikianciais purkstukais ant mano 2.5tdi, tai idomu ar yra kokie kiti analogai, ka galeciau idet vietoj originaliu, ir tuo paciu gal net pasiekt didesni pralaiduma? pries chipa gal praverstu :)
ne manau ar apsimoka ka ten keist, jei paduosi daugiau kuro, reiks ir daugiau oro

131
Audi C4 / Re: Važiuoklės skyrius
« Įrašytas: 2014 Vasario 20, 21:16:20  »
Gal koda rastum guolio? Buvau rades kad nuo bmw kazkokio tinka, o etka rodo visa kardana
nuo bmw dejau, pagal seno vidine skyle parenka kazkurio bmw, ausis davirini nuo seno

132
Audi C4 / Re: Važiuoklės skyrius
« Įrašytas: 2014 Vasario 16, 19:29:23  »
Reiks su amontiruote lyst po masina. :D nes bilda rik kai perjungiant begi sankaba atleidziu, manyciau redukrotiaus gumos kokios pavargusios ff
pas mane nei mantiruotes nereikejo, pakilojus prieky reduktoriaus, jautesi didelis laisvumas, pakeiciau apsoliuciai visas, tik tas didysis liko, dingo visi dungsejimai, dar patarciau pasikeist ir pakabinama, pas mane nebuvo suplysus guma, bet gerokai susedus, guoliukas jau uze, nedaug jis ten kainuoja

133
Audi C4 / Re: Važiuoklės skyrius
« Įrašytas: 2014 Vasario 16, 17:02:55  »
Visom jom dungsi, kur daugiau pravaziave. Greiciausiai torsene isdylimas. Dar pakabinama guoli patikrink pirma...
ne visom dungsi, keiti gumas ir nedungses, be darbo apie 100 visos gumos, gal daugiau, gal maziau, nepamenu, tik galines nekeiciau, tokia didele,  kur reduktoriu laiko, jinai tai tipo apie pora simtu kainuoja, kiek klauses
 cia tik apie reduktoriaus gumas parasiau

134
Audi C4 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Vasario 09, 17:33:48  »
ar galima pakelti ilgas sviesas nejudinant trumpu? lesines faros

135
Audi C4 / Re: C4 - Kuro Sąnaudos
« Įrašytas: 2014 Sausio 29, 19:56:30  »
c4 2.5tdi 85kw pripyliau pilna baka, nuvaziavau 241km ir vel grizau i ta pacia kolonke prie to pacio pistoleto ( nes kazkaip baugiai atrode kai tik po tiek nuvaziuota nukrito pilna padala ir kitos puse) ir prisipyle 21,21 L. Biski gal daugoka, bet gal del to kad labai salta... pasisildymas plius pradedama vaziuoti greitai su labai salta masina. Nu arba aisku nesamones su kuro siurblio kampu
man tai realiai atrodo, cia kiti atrodo oru vazineja :D

136
Dyzeliniai varikliai / Re: a6 c4 2.5tdi 103kw kompensatoriai
« Įrašytas: 2014 Sausio 28, 20:51:48  »
Tepalu tar puse ir didziosios normos 10w40 castrolis. Vakumo pompa kalena bet ji kaip ir reciau ir dusliau. Ar nepriklauso vakuumo pompos kalenimas nuo variklio apsuku?
priklauso :D nuo velenelio ji eina

137
Audi C4 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Sausio 26, 17:51:19  »
Ką aš žinau, neskiriu aš tų modelių :bedantis:
neskiri, bet pats parasiai, kad a6 c6 :D

138
Audi C4 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Sausio 23, 13:14:25  »
Sveiki visi,

gal turite kokią foto kur pas C6 Avant guli parkingo blokas? Kažkaip galvojau, kad bagažinėje kairėje, bet atidarius pamačiau tik media ir navi blokus sustatytus...Dėkoju.
siaip cia c4 tema

139
Audi C4 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2014 Sausio 22, 20:10:57  »
Tai jau masina stovi garaze pas draugeli, bet tik iki vakaro stoves, garazo temp pliusine, gal spes atsilt. Ziurejau slangute kur nuo kuro filtro i siurbli eina, tai puse slangutes kuras, o puse oras link siurblio... kaip cia taip galejo ora prigaudyt?  Siandien pripyliau antigelio ir normalaus kuro i baka, kaip manot jei vakare uztemptu ir masina uzsikurs ir padirbs, gal tas normalus kuras praeis per flangutes ir filtra ir viskas susitvarkys?  :)  (apie masinas nelabai ka suprantu, tai gal cia sudo prirasiau :D )
o filtra nuemes buvai? kad nebutu likus tarpine nuo seno filtro, gavo salcio ir pradejo ora gaudyt, as taip dvi ziemas kariavau, galvojau kuras, galvojau bakas ir t.t. filtra keiciant vizualiai nesimato, kad guma likus ta vidurine

140
Audi C4 / Re: Ką tvarkiau ir kiek sumokėjau
« Įrašytas: 2014 Sausio 20, 22:34:53  »
kokios firmos radiatoriu dejai?
as jai gerai pamenu 180 uz italiska sumokejau, atsibodo is sroto pirkt

141
Audi C4 / Re: C4 2,5TDI variklio glavos keitimas
« Įrašytas: 2014 Sausio 20, 22:32:20  »
Gerai pas toki dirbt, alga du kartus gauni ;)
nedyrbu as niekur, bet cia nemazai  draugu taip daro, o paskui iesko siknoi smegenu  :D

142
Audi C4 / Re: Audi c4 sildymo problemos
« Įrašytas: 2014 Sausio 20, 22:29:53  »
prie -25 radijatorius nereikalingas  :D

143
Audi C4 / Re: C4 2,5TDI variklio glavos keitimas
« Įrašytas: 2014 Sausio 20, 22:23:27  »
nu man taip nebuna ff :-] sakykim galiu teigti,kad uztenka kompetencijos masinu remonte,todel jei abejoju keiciu,jei esu tikras kad laikys dar ilgai palieku...nu neesme,geriau laukiam autoriaus ka jis darys su variklio remontu :D
cia kaip pavyzdy daviau, kad skupas du kartus moka (+):D

144
Audi C4 / Re: Elektros Skyrius
« Įrašytas: 2014 Sausio 20, 18:10:00  »
rele tai reikia,o prie ko cia greicio rodykle?ne i tema.
nu man nuo xenon ijungiant trumpam rodykle nukrisdavo, pastaciau rele ir baiges

145
Audi C4 / Re: C4 2,5TDI variklio glavos keitimas
« Įrašytas: 2014 Sausio 20, 17:56:50  »
o kas kalbejo apie dirzu keitima? :-] sakykim as is tu,kur keiciu tik blogas dalis,o ne bele keist pagal grafika ar menulio fazes :-] butent temos autoriaus atveju dairyciaus kito variklio jei nenori sumerkt puse masinos vertes,nes jo atveju speju 1000lt pasiekt yra realu (+) aisku pradziai galima isardyt ir paziuret kiek ten zalos pridare...
ne viena atveja zinau "gera vandens pompa, kam ja keist" o paskui nezino kas daros, kai antifryzas lauk lipa (+)

146
Audi C4 / Re: Elektros Skyrius
« Įrašytas: 2014 Sausio 19, 20:02:50  »
dekui. taip as juos ir radau. sujungiau viska ir viskas puikiai veikia. tik veliau dar reiks atskira jungikli pasistatyti. dabar be jo. nes neturiu originalaus. galvojuo nuo halogeniniu sviesu ideti. kad salone nebutu jokiu nesamoningu jungikliu.
nenukrentga greicio rodykle yjungiant sviesas? siaip siulau rele statyt (y)

147
Audi C4 / Re: audi a6 103kw 95m
« Įrašytas: 2014 Sausio 09, 17:12:13  »
turiu problema,blogai pradejo stabdyti,servize pasake,kad reikalingas voztuvelis,kur isikisa i vakumine stabziu pusle,naujas 400lt kainuoja,gal patartumet nuo kokios dar masinos tiktu
o tai ne vakumo pompa kalta? paziurek gal vakumo nera

148
Audi C4 / Re: Kokios mintys apie amortikus is de
« Įrašytas: 2014 Sausio 09, 17:11:15  »
prieki blisteinus sudejau, gale boge, metu neatlaike  :-{

149
Audi C4 / Re: Pr. traverso galiniu silentbloku keitimas
« Įrašytas: 2014 Sausio 05, 18:42:22  »
traverso nuimt nereik, lenda per tarpa, siaip geriau ant keltuvo, o jai ir orinis yra tai visai jokio vejo pasikeist  :)

150
Audi C4 / Re: audi a6 c4 stabdziu vakumine pompa kaina?
« Įrašytas: 2014 Sausio 04, 18:08:48  »
nesunkiai keicias

Puslapiai: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15