126
Audi C4 / Re: c4 2.8 stabdziu beda
« Įrašytas: 2013 Rugpjūčio 25, 23:09:03 »
o dar klausimas jei atsuksiu tuos du varstus ar atitraugt eis ta cilindra per metalinius stabdziu vamzdelius?
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
tai niekaip neprisiruosiu varyt kazka tvarkyt
Tu tikras, kad svylancio tepalo kvapas, as itarciau svylancios sankabosTikrai tepalas o ne sankaba:)
Tuos kvapus skiriu
Tik jei leidzia pro dangtelius tai kodel kai duodi vietoi apkrovos tas tepalas kaip suprantu jau ant kolektoriaus lasa.

sveikas,99m 12men
kelintų metų transportas ?
. Bet pasikeiciau max per valanda
Priekio neardziau nes vietos ten pakankamai, dirza atsileidau atsizimejas per daug vietu nes pirma karta lindau, nuimiau nuo virsutiniu veleneliu ir psio. Tai kai pasikeiciau tai net juokas paime ko as ten laukiau tiek
del dyzelio nezinau gal ten kas daug mandriau bet is foto toi pacioi vietoi viskas daugmas