Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - cardio

Puslapiai: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11
126
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 09, 13:44:32  »
Tai ir turejau omenyje, kad niekur nerandu nuorodu service manual apie grandiniu keitima, nors jas visi 3.0 motorams ivardina kaip pagrindine beda, kuria reikia salinti

127
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 09, 05:38:29  »
Tik dalis teisybes cia yra, negi keisi masinoje viska kas 50k km, nes vdrug kazkas gali ivykti. Yra kazkokie nuostatai gamintojo ar dar kazkas, kada ir ka reikia keist

128
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 08, 23:22:39  »
Va kaip zinoti ta laika, kada keisti grandines/dirzus. Ar imti rida kaip atskaitos taska ar dar kazka. Vieni sako keisk grandine kai barskes ne tik uzvedimo momentu, bet ir dirbant masinai, kiti sako jei tik isgirsti garsa uzvedime jau keisk. Nuvaziuoji keist, meistras sako " del tokio barskejimo gali varyt ir toliau sukt km". Tai kur ta tikroji tiesa?

129
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 07, 22:46:17  »
Tai ir grandiniu nereikia keisti. Gali tik itempejus pakeist be sliauzikliu ir viskas.  Max 2000 lt. Bet jei jau darai normaliai ir nepardavimui o sau tai darai viska naujai ir vaziuoji ramiai. Nu nz. Manau remontas visu siu audi brangus ir nera cia vietos svarstyti kur sutaupyti kelis simtus euru. Masina kainuoja nuo 10k i virsu tai papildomi 500 -1000 e i tokia auto normalu ypac jei nenauja perki su didesne rida. Chebra perka masinas po 3-4 euru ir tai atsideda pinigu apie 500 e nenumatytiems bajeriams

130
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 07, 21:20:51  »
Kaip matau ir 2.0 taisyt kainuoja oi kaip nepigiai. O dar jei uztaikysi ant Siemens purkstuku kaip mano draugelis, tai oi oi oi. Ka tik paskutini ketvirta purkstuka uz 1000 Lt nauja isidejo. Sake jau Siemens nera, deda vietoj Siemens Continental (kaip padangu firma). Va reikia geriau ieskoti Bosch

As manau viena: sios masinos kainuoja nemazai, ju eksplotacija irgi ne maza. Gal daugiau renkantis kreipti demesi i kuro sanaudas ir trauka, vidaus ispildyma. O eksplotacija visu ta pati: tepalai, vaziuokle, o 3.0 tdi beda su grandine (5000lt), 2.0 su siurbliu (deividas rase irgi apie 5000 lt) ir t.t.

131
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 07, 16:12:01  »
dar karta:
Visa teisybe apie mano auto:
3.0 tdi 4x4 165kw
sanaudos mieste (vazinejant tik mieste): 10.5, ziema 11,2
uzmiestyje: 110 km/h-7,3-7,5   140km/h-8,1-8,3
misrus-apie 9 litrus

Galimas remontas grandiniu apie 5000 litu, kas mazdaug 200-250k km. Daugiau papildomai nieko negirdejau

132
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 07, 15:59:26  »
Is savo puses sanaudas ir remontus as pakomentavau sitame forume :) 3.0 tdi

133
Kėbulo ir salono skyrius / Re: Automobilio Poliravimas
« Įrašytas: 2012 Sausio 07, 15:46:24  »
Sweiki visi,

Labai atsiprasau uz post'a, taciau isvaziuoju is LTU trumpam ir neturiu laiko ieskoti forume.
Siandien prie prekybos centro chuliganai subraize automobili, yra keli ibrezimai tiesiniai ir dar vienas "N" raide isbraizyta. Paziurejus lyg atrodo pavirsiniai, grunto nematyti. Auto A6 C6.
Kasko mokes ismoka, o gal siulys perdazyt duris ir sparna, bet man kazko nelabai norisi viska pakelt (dazus, laka, grunta). Noreciau gaut jusu pasiulyma, gal jus zinote Kaune kokius rimtus vyrus, kurie galetu ivertinti padaryta zala ir gal but ja sutvarkyti (poliruotojai ar kazkas panasaus)

Aciu visiems

134
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 07, 15:38:44  »

135
Kėbulo ir salono skyrius / Auto poliravimas, ibrezimu slepimas
« Įrašytas: 2012 Sausio 07, 15:29:57  »
Sweiki visi,

Labai atsiprasau uz temos kurima, taciau isvaziuoju is LTU trumpam ir neturiu laiko ieskoti forume.
Siandien prie prekybos centro chuliganai subraize automobili, yra keli ibrezimai tiesiniai ir dar vienas "N" raide isbraizyta. Paziurejus lyg atrodo pavirsiniai, grunto nematyti. Auto A6 C6.
Kasko mokes ismoka, o gal siulys perdazyt duris ir sparna, bet man kazko nelabai norisi viska pakelt (dazus, laka, grunta). Noreciau gaut jusu pasiulyma, gal jus zinote Kaune kokius rimtus vyrus, kurie galetu ivertinti padaryta zala ir gal but ja sutvarkyti (poliruotojai ar kazkas panasaus)

Aciu visiems

136
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 06, 21:37:45  »

137
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 06, 21:35:11  »
Panarsyk per foruma C6, yra zmogus kuriam nusiunti VIN ir atsiuncia tau aprasyma

138
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 06, 16:12:53  »
va ka raso apie manaja:

Weight category front axle
weight range 11
1BE Sports suspension/shock absorption

139
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 06, 16:01:17  »
as kazkur turejau pagal uzklausima, reikes uzmest aki

140
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 06, 14:45:01  »
Va va man irgi audi centre kazka apie suzeminima ir pakietinima minejo, bet kazkaip galvojau nusikalba :) Nors manoji is tiesu kietesne nei kolegos analogiska, o ratai normalus 225/50 r17

142
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 06, 00:17:06  »
Jau 2 metai praejo nuo mano pirkimo ir adresu jau tikrai neturiu, bet sakau paieskokit google trunda duomenu ir pasuksit tam savininkui. Kaina man buvo per brangi nes tada turejau 14e o ten buvo po 17 tokiu metu.

143
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 05, 23:24:55  »
negaliu pazadet nieko, nes pirkimas ten didelis reikalas-vien del atstumu. Yra Kaune toks servisas Trunda-jo savininkas Jonas pats ten dirba priemeju. Kai sau ieskojau, jis man dave keliu tokiu imoniu interneto adresus, bet tada man kaina buvo per auksta.
O del garantijos Lietuvoje net nezinau, manau tektu jiems vezti auto. Privalumas ten tik toks, kad gauni visa tikra istorija apie auto

144
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 05, 23:18:47  »
Lempos kaip papildoma iranga

Mano draugai vokieciuose gyvena-ten perka auto is imoniu-salonu, kur duodama garantija, kad niekada nebuvo ivykiu ir dar duoda dalims, pvz: varikliui-50 000 km, vaziuoklei 20 000 km ir t.t.

145
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 05, 23:04:54  »
Pagalvojau, kad mano auto ideta-ratlankiai, spalva, vidus :)
graziai atrodo, bet pritarsiu Evaldui-jei tokius pinigus turi tai imi is vokieciu su garantija

O pakaba mano problemu neturi-as jau moraliskai pasiruoses tvarkyt, bet niekas nebilda ir joks servisas nieko blogo joje neranda. Mano pakaba ne pneumatine-jos ir kainuoja daug ir ne manau kad reikalingos

146
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 05, 22:44:34  »
Auto pirkta is kolegos gydytojo is Olandijos prie 130 000 mazdaug. Dabar netoli 200k. Apie taupyma net nezinau-kaip visiems pinigai nesimeto, bet masinos nedraskau, vazineju kaip iprates su visom masinom, mieste apie 65, uzmiestyje virsiju 10-20 km/h nuo leistinos ribos. Kartais tenka nuo sankryzos greiciau pajudeti, bet tai nera iprotis :) Atmink, tai 3.0 ir svoris beveik 2tonos, negali ji ryti 5 litru :)

Eksplotacija per ta laika: kaladeles abiejos po 200 lt, tepalai kas 12000km, visi filtrai kasmet, buvo kuro plude uzsikirtus-500 lt originalas, voztuvu dangteliu tarpines ir purkstuku tarpines originalai su darbu pas Narkoze-500 Lt. Lyg ir viskas. Zinau, kad ateis metas kazkada grandinems, bet kadangi auto su visais navarotais ir lb gerai islaikyta buvo, o ir as lb myliu auto tai manau bus verta tuos 5000lt idet ir vel koki 200k vaziuot

auto metai 2004 galas

147
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 05, 22:31:25  »
Visa teisybe apie mano auto:
3.0 tdi 4x4 165kw
sanaudos mieste (vazinejant tik mieste): 10.5, ziema 11,2
uzmiestyje: 110 km/h-7,3-7,5   140km/h-8,1-8,3
misrus-apie 9 litrus

cia vazinejant ne kaip bobute :)

Vaziuokles bedu kiek zinau sios audi mazai turi, man aciu dievui per 60 000 km musu keliais dar neteko tvarkyt

4x4 privalumas nediskutuotinas manau ir ne tik zmonems kurie gyvena rajone, bet ir man miestieciui (sia ziema gal ir nereikes :)

Trauka nesiskundziu tikrai

148
Audi C6 / Re: A6 2005m. 3.0 TD problemos
« Įrašytas: 2011 Gruodžio 31, 00:48:12  »
Na matai, tema apie 3,0 varikliu problemas, todel jas ir destome, negaliu kazka daugiau is praktikos pasakyti, nes nenaudojau ne vienos asmeniniais reikalais, bet kiek teko taip ciupineti tai dar buvo pastebetas toks gedimas 17426 - Intake Manifold Runner (Bank 2): Lower limit not reached
            P1018 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent
Ir jau kelinta is eiles, kazkoks skaudus taskas, idomu kaip sita problema sprendziama, keisti visa sklende su kelektoriumi jauciu irgi skausmingas reikalas.

REaliai turbut nz masinos kurioje nebutu kazkokios bedos, o kai kurios skausmingos lb. Tevas zvenge is manes, kad varikliui grandines keitimas 5k. Paciam ka tik pakeite MB w211 tai 6200lt sumokejo. Va tevai sakau, bus tau juoktis :)

149
Audi C6 / Re: A6 2005m. 3.0 TD problemos
« Įrašytas: 2011 Gruodžio 31, 00:45:10  »


apie purkstukus tai jau tik nereikia cia lia lia ;] 3.0tdi stovo comonreilas, kuris greiciau susivalgo nei pd ;] tai jei ir keisi purkstukus tai 3.0 greiciau nei 2.0. uz 5000lt tai gali pakeist 3kart dirzus ir su jais vaziuot 120kkm taigi dar klausimas kas apsimoka labiau. Pompos ir nevisiem byra ;] taip kad tavo argumentai nera tokie svarus. Na 3.0 tik kad quattro ir kad galios daugiau ;] bet ta automatine deze nieko gero..

Mane labiausiai ir nervina butent tokie dalykai: nuolat servise sukiesi jei padarai didele rida per metus, tai dirzus keisk, tai purkstukus. O cia pasiimi, idedi pinigu ir 300k ramus



bbz, i savaite prasuku 600~ tai manau 120k per metus neissuksiu :] o po kokiu 2m gal sitos auto jau neturesiu :)
[/quote]

Cia irgi keistas poziuris tada. JEi masina keiti kas 100k tai dar klausimas ar verta nervintis kas kur suges, parduosi :) O ir ar atsipirks tau tas dyzelis, gal tada benza imk, ten kita sfera, kitos bedos ir gal ne tokios brangios :)

150
Audi C6 / Re: A6 2005m. 3.0 TD problemos
« Įrašytas: 2011 Gruodžio 31, 00:41:58  »
Automatas mieste jega ir uz miesto gerai. Kame blogai? Leituviui viskas blogai jei tik kazka kainuoja ir neduok dieve sugedo. Geriausia pirkt golfa antra viskas pigu. Ne viskas vyrai susiveda i pinigus, dar yra ir komfortas, uz kuri mokame. Taip, yra tam tikru bedu ir su dezem, bet vel gi, viskas priklauso nuo eksplotacijos, keisk tepalus, filtrus, nedauzyk dezes nuo sankryzu ir laikys. Kaip kas vairuoja. Manau cia vienos nuomones nerasim. Dziaukimes tuo ka vairuojame ir koki komforto jauciame :)

Na tai faktas, kad auto kiekvienas perka sau :) jei tokia pemiai reiskia tau gerai. :) Man pvz asmeniskai patinka mechankes :) automato nenoreciau, kitiem nepatinka mechankes ir t.t. :)

AGREE :)

Puslapiai: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11