1051
V8 / Re: AUDI V8 - Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2008 Rugpjūčio 31, 23:14:47 »
juodos nereik, turiu pilka, bet be tvirtinimu, reikes ka nors sumastyt is kokios skardos 
kiek atsimenu, tai mes viska kartu istraukinejom su varikliu (starteri, generatori).... ta diena ir varikli ir deze nuemem
2-iese
lebedka pakabinom ir viskas issitrauke
(tai reikejo matyti
)

kiek atsimenu, tai mes viska kartu istraukinejom su varikliu (starteri, generatori).... ta diena ir varikli ir deze nuemem
2-iese
lebedka pakabinom ir viskas issitrauke
(tai reikejo matyti
)
reikia trampliori nuimt... ten sesiakampis berods... labai ilgas varzhtas
, nors neskubesiu, bei automatas grybauja, kai tik lb karsta..., va 250km prasukau trasa ir po miesta uz 2 dienas, tai ne karto neuzsiparino... veike beveik idealiai, bei pas mane antras begis labiausiai susidevejes, nes ant 1-o ir 3-io tai puikiai rauna, gerai priekis pasikelia