1026
Alytus / Re: Alytus pokalbių tema
« Įrašytas: 2010 Rugsėjo 30, 23:42:21 »
as tai kazdien po kelis sykius cia ilendu
bet kai tuscia buna, tai nieko ir nerasau
bet kai tuscia buna, tai nieko ir nerasau
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
bet kai tuscia buna, tai nieko ir nerasau
si svente vareneniskiams geresne negu nauji metai
atvaziuokite, paziurekite, dalyvaukite
bilietu nera 
kad 2.8q avanta a4 be lipduku man atrodo![]()
P.S. jau neturiu audes
tai kur pradanginai?

daug labai reikiejo jai, kad susitvarkyt. ziema arteja o benzinu nevaziavo ir pan...
kur metus darysim?
as siulau ant bauhof aiksteles
as pajimciau posuki galini, kairiAs turiu perechodo posuki su juostele, berods kad kairysjeigu tinka audi 100 avant 90m?
kiek nori uz posuki?
jei su kablais butu tai i savo jeta netilptu
jeigu tinka audi 100 avant 90m?
kai signala isgirdau tai supratau
o km jau susitvarke
beje mano nr KLV nuo zodzio KLeVas
o ne KVaiLys ![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
eina
... nesitikejau
MALACIAI
Galim kad ir ateinanty savaitgalysu mielu noru jaigu chebros bus daug
![]()
Matau truputi forumas atsigavesFalkn, as vistiek nesuprantu kur ta a4 detale turi detis, gal kokia foto kad auto butu su ja turi? ?!?
as pasatams padares stop akcija buvau.![]()
![]()
tai jau man gana
o jus galit 



ar kai kuri tai persikrauna laikrodis. mase gal bloga? nes kartais ir valytuvai letai laizo stikla. nu kaip uzeina jei blin. Audi 100 90m.
pragerei tu juos, begedi
c3 cia