1001
Alytus / Re: Alytus pokalbių tema
« Įrašytas: 2011 Sausio 05, 10:31:21 »chebra nepykit, audi jau nerajei taip parceliuoji mašinas, gal neverta net skelbtis ir kiekvienos talpinti į narių automobilių sarašą, nes tai iš dalies bevertis dalykas. Moderatoriam temą siūlyčiau pravalyti jau nebeturimais automobiliais, kad kiti nesimaišytų, Deirai siūlau rimčiau jau žiūrėti į viską, o ne gyventi šia diena, tikrai ne visiems įdomu ką tu perki ir parduodi. Nieko asmniško neturiu ir prašau neužpyktijei leisit i mm su bmw prileksiu
p.s. neblogai atrodo tas raudonas kupas, kazkada pats i ji kesinausitiesiog pamastymui tau
protingai sakai, istryniau avanta
o bulka jau kazkas uz mane istryne
jei leisit i mm su bmw prileksiu 

tada
lempos priekinės žiūri į vidurį (matyt belenkaip sudėta arba televizorius nuo bulkos paliktas, sparnų, kapoto priekinių spalva skiriasi. Buferiai, veidrodėliai nedažyti, galinė lempa nuskelta. Va šitus brokus susitvarkyk ir buferio A90 nebereiks
hitai jei ka tai paskambink kai viska zinosi
lek jei netiki 