juokinga

tai visi nori traukos - Nm , o rekia apie kw

potenciometrai boxai ir kt. niekalai kelia kuro slegi ir grezia paskutinius is suvargusio siurblio

padideja sanaudos ir nei puses tiek traukos ka pasiektu perprogramave kompa be tokiu pasaliniu efektu kaip padidejusios sanaudos, pjaunamo siurblio. Kas cia del pusasiu klausia tai tegul nepamirsta kad 1.9tdi nejo i gavno masinas ir pusasiai atlaiko kurkas daugiau, nors neraliui skirtos aisku

is 1.9tdi 66kw tik cipo pagalba pasikelia iki ~100kw kaip turbina originaliai vnt15 o darant max pasidaro ir visas 110kw. Potenciometras greiciau duoda psichologini efekta ir dumu kamuoli nei 15kw net arkliu tiek nepasikelia. Is kur trauket tokia galios stendo paklaida ?

jei taip butu tai nesutaptu gamintojo deklaruojami nm ir ag su stendo parodymais