101
Elektros skyrius / Re: Hologenu idejimas y A8
« Įrašytas: 2008 Rugsėjo 17, 11:21:05 »
Tai jau naujasnis buferis...tai ten nieko ir nereikia daryti....ten viskas jau buna padaryta
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
tad zinai toloka....