101
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Shoferio garažėlis
« Įrašytas: 2011 Birželio 24, 20:49:51 »
Žinau
Niekur jie nedingę, tik laukia kada bus sutvarkyti.
Niekur jie nedingę, tik laukia kada bus sutvarkyti.
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Niekur jie nedingę, tik laukia kada bus sutvarkyti.
Šiaip patarčiau pasiskaitinėt taisykles, mažiau nesusipratimų bus
jas rasi čia http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/board,170.0.html
sveikinimai
kas įdomesnio joje?



2.6 bendrauja tik su taskinem dujom (vardan plastmasinio kolektoriaus dekos), 2.3 10v bendrauja gerai, jei pats motoras yra tvarkingas, ir jei iranga suinstaliuota ne kreivom rankom, tas pats ir su 2.8.. 2.0 16v neteko bandytTurėjau 2.0 16V, tai du tikrai rimti dujininkai atsisakė instaliuoti. Priežastis - sakė, kad dažnai važinėsiu dėl visokių problemų, jie negalės nieko padaryti, o aš nervinsiuos. Manyčiau, kad 2.3 ir 2.8 geriausiai tinka dujoms iš išvardintų variantų.
Tiesą sakant iš Kazliaus, bet galima ir taip sakyti
Laukia dar vienas upgrade'as - salono keitimas
Šiuo metu restauruojama vairuotojo sėdynė ir balandžio pabaigoj jau planuoju sėdėti ant naujų krėslų
Èia 85kw
Keista po minkštų ir storų žieminių padangų pereiti prie žemų vasarinių
