101
Audi C6 / Re: Audi C6 2007 "BREAKE PADS" lemputė
« Įrašytas: 2015 Sausio 28, 10:55:13 »
Beja jas mechaniskai pakeisti gali garaznikas ar reikia jungti kompa per vag com, kazkokius cilindriukus atidaryti ir pan? Kazkur fotume uzmaciau viena akimi. Ar tiesiog pakeiti ir sio? Aciu
Sorry už durnoką temą
