Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Justas A4

Puslapiai: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22
101
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 30, 17:24:10  »
Audi A3 2.0 TDI PD 103kw.
Turbina pradeda skleist netipinius garsus. Vietoj restauracijos galvoju gal eina uz ne itin brangiai paimt didesne, skirta aukstesnei galiai? Galite zinantys pakonsultuot. Ar yra variantu, kurie eitu bolt on skersai stovinciam varikliui?

102
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 30, 09:54:49  »
Pasiaiskinsiu koks ju uzimtumas ir galesiu parasyt ispudzius

103
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 29, 16:59:03  »
savo turbas tikrinu/remontuoju tik Turbo systems (turbo servisas) ukmerges g pries maxima
Jie jas ir nusiima, ar tik restauruoja atveztas nuimtas?
A3 2.0 TDI PD variklis stovi skersai, tai turba iskrapstyt yra reikalu.

104
Aciu uz informacija. Meginsiu paieskot nauju, arba dalyvaut senu loterijoj..

105
Vilnius / Re: Gal kas zinote, kur Vilniuje....
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 29, 14:48:53  »
Kazka negero itariu su turbina. Kur rekomenduotumet vezt patikrinimui? Domina vietos, kur esant poreikiui ja nuimtu/uzdetu.

106
Reikia keist abieju pusiu vidines granatas. Buna pirkt atskirai ar reikia su visu pusasiu?
WAUZZZ8E88A142407

107
Forumo dalyvių auto garažas / Re: A4 Avant '04 [sashoxx]
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 28, 00:37:43  »
Nauju ratu liga progresuoja...  (z)

108
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 24, 23:52:31  »
Kai 225 guli ant 8J, matyt vizualiai pasirode aukstesne guma.
Dabaetines dudos - antgaliai ar ir bakeliai?

109
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Laimisirko A4 B6 quattro
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 24, 21:29:29  »
Audi vis dar uz traktoriu dirba? :) Siandien Debreceno IKI. Stovejau su saviske salia, mislyjau tavo sita ar ne.
Ant saules labai grazi kebulo spalva! Dudos issiskiria.
Beje, pas tave R18'os Avusai? Koks gumu dydis?

110
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 10, 20:44:44  »
Per daug tokiu atveju burtu. Galvojau eina bolt on kazka pagerint.

111
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2016 Rugpjūčio 10, 15:01:33  »
Turiu omeny auto su 2.0 PD TDI 103kw.
Rimtesni intercooleri eina pritaikyt nuo kito modelio (gal 3.0TDI)?
Ar reikia ieskot aftermarket varianto?

112
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Liepos 19, 13:35:24  »
Vibracija nedidele, bet su greiciu dideja.
Vibracija jauciasi per begiu rankena. Per vaira - nieko.
Simptomai panašūs, bet vibracija žymiai mažesnė: http://www.audiklubas.com/forumas/kitos-variklio-skyriaus-temos/a4-b6chipsankabos-slydimas/msg1811165/#msg1811165

Reikės nuvažiuot, kad pamėgintų paklibint granatas. Einu žiūrėt, kiek detalės atsieis.

113
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Liepos 19, 12:20:09  »
Detektyvas su A4.
Vaziuojant 120kmh ir didesniu greiciu eina vibracija per kebula. Lygiai vaziuojant su autopilotu vibruoja, i kalneli/pakalne nustoja.
Tiek 5, tiek 6 pavara vibracija islieka - greiciu deze atmetu.
Ismynus sankaba (spejau patikrint tik karta, reikes kelis kartus) irgi atrodo vibruoja - forsunkiu ir variklio itaka atmetu.
Ratai balansuoti, tiesus, nebent nelygus labai minimaliai - noreciau atmest.
Gal dar rastafkes duoda savo, nors pries tai nieko nebudavo...
Kur ieskot bedu?
Ar vazinet kulturingai nevirsijant 120kmh? :)

114
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Liepos 15, 14:37:32  »
A3 - gavo izoliacijos i priekines duris. Vaziuojant efektas mazas, nes pagrindinis triuksmo saltinis ratu arkos.  Muzikos grojimas del izoliuotu duru pagerejo.
Sitoj temoj dar laukia darbai prie priekio ir galo arku. Dar pratesiu.

Seimynine random nuotrauka.
Bendras braizas matosi - Audi pilkas dyzelis su BBS :)

115
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Liepos 10, 20:20:04  »
Rekomenduoju.
Padarys remapa kokio prasysi ir placiau papasakos.

http://www.audiklubas.com/forumas/index.php?topic=187039.0

116
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Liepos 10, 16:10:37  »
Savaitgali padaryta pora remapu. Specialiai noreta saikingo galios kilstelejimo, jei kam kiltu klausimu. :)

A4 - pamazinta galia, kad vaziuotu tolygiau/tausojant agregatus.
135 -> 125kw, 405 -> 380-390 Nm.
Pries tai buvusiam chipe viskas buvo atsukta iki max stock purskalams ir turbai. Vaziuodavo galingai, bet, asmeniskai, per grubiai.

A3 - pagyvinta ir tuo paciu meginta pasalint vedimosi problema. Ar pavyko stebesiu.
103 -> 120kw, 320 -> 375Nm paliekant duslintuve, dar gerai veikianti, DPF.

117
Pasinaudota savaitgali Tomo paslaugomis.

Vienai masinai (2.0 TDI PD 16V 100kw mechanika) reikejo pataisyt/pamazint is, kaip paaiskejo, labai agresyvaus zinomos kompanijos chipo i komfortiskesni/nuoseklesni.
Kitam automobiliui (2.0 TDI PD 8V 103 kw mechanas su DPF) kilstelta galia paliekant originalu DPF. Prisidejo smagumo.

Daug ir nuosirdziai papasakojo, ka daro ir kokia to reiksme. Atsake net ir nelabai protingus mano klausimus.

Dekui, Tomai. Neabejodamas rekomenduoju!

118
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Liepos 08, 13:18:29  »
Tai teoriskai reiktu kitu varztu ratams. Nes 2.5mm nedasukti kaip stock jau nemazai. Cia kokios 3 vijos?!

119
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Liepos 05, 15:35:58  »
Su kuo rekomenduotumėt šitas saules naikint?
Pado kietumas, apsukos, polirolis/pasta? Po šitos procedūros dengiu vašku. Ką dar reiktų žinot?

120
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Justo garaže B7 ir 8P
« Įrašytas: 2016 Liepos 05, 14:03:34  »
Eina dar tokiu atveju nupoliruot, ar tik variantas jau slifuot? Nuotraukos kokybe tikrai ne stebuklas, bet as apie hologramas, atsiradusiais nuo eksplotacijos, plovimu.

121
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2016 Liepos 03, 13:12:36  »
Apie kuria cia dabar sukasi kalba? Kaip ten su A3 mapu? Stockas ar burta?
A4 daugma norma?

122
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2016 Liepos 02, 22:09:22  »
Atsukta - nesigincyju. Bet jei pagal skaicius daug maz dumai proto ribose, nesuksiu sau galvos ir eisiu suodis nuo dusles antgaliu plaut.

123
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2016 Liepos 02, 22:00:30  »
Padaryk loga 8; 11 kanalo ir imesk cia, tikrai pasakysim :)

Pasidariau logus. Meginkim paziuret ka rodo.
1 vaziavimas - 3, 8 ir 11 grupes vienu metu, po 2-3 pagreitėjimus.
2 vaziavimas - 1, 8 ir 11 grupes.
3 pavara, apsukos nuo 1000 rpm dugnu iki ~3500 ir atleisdavau pedala. Leisdavau laisvai, stabdant varikliu, nukrist iki 1000 rpm.
Kazkuriam vaziavime buvo nuokalnes, tai ilgi letejimai gavosi, kas grafikuose gali atrodyt nesamoningai.
Tikiuos viska dariau teisingai.

2 mašinos, tai kiekvienai po 2 failus.
A3 8P 2.0 TDI PD 8V 103kw DPF
Pagrindinis klausimas - ar darytas remapas (važiuoja labai smagiai)? Ar is skaičių matosi kažkas gero/blogo apie ka tureciau zinot/atkreipt demesi?
A4 B7 2.0 TDI PD 16V 100kw buvo stocke, dabar kaip buvau sioj temoj imetes pagal Startline dyno stenda ~135kw ir ~400 Nm (2000-3000 rpm)
Pagrindinis klausimas - kazkaip gal daugokai dumija (ne juodi dumai), bet nemazai pilku vaziuojant dugnu. Gal tik issigalvoju. Is skaiciu matosi kazkas negerai? Taip pat matyt reiketu koreguot chipa i svelnesni sankabai. Dar ka nors zinotino iziurite?

Jei logai lievi - perdarysiu. Is anksto dekui uz komentarus. As labai mazai nusimanau sioj temoj, bet noretusi daugiau ismokt, suprast.

124
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2016 Liepos 01, 10:28:46  »
Mėginsiu savaitgalį išgaudyt momentą.

125
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2016 Liepos 01, 09:21:38  »
Auto: A3 2.0 PD TDI 103kw 8V
Turiu malonu itarima kad ji chipuota ankstesnio seimininko. Ar yra besudetingas budas naudojant vcds tuo isitikint?
Pagal turbo slegi, ar kazka?
Zinau kad galima nuvaryt pas remapintojus ir 100% pasakys ar burta, bet noriu pirma paprastesniu budu pasitikrint.

Puslapiai: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 22