101
Garso ir video skyrius / magnetolos audi concert cd gedimas
« Įrašytas: 2008 Balandžio 16, 21:18:58 »
meluoja arba netas, nes as taip pat zinau kad turi
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
meluoja arba netas, nes as taip pat zinau kad turi
nu ten yra problemike na bet svarbu kad masina vaziuoja
joa svarbu kad vaziuoja
100% granata.. jei tingi keisti tai susuk vaira ir uztrauk rankini tada atbuline ir kiek eina... i :[
atsiprasau, bet nesusilaikiau nepakomentaves
zinai kad 19 graziai ziuresis
faktas, bet manau kad oi gaudysi duobutes....
:/ gaila butu tokiu ratu
nebent patelpa tau nezemo profilio nors bent 35
kadangi b3 stovi bakas skersai masinos tai darant deze ne bandpas logiska kad garsas dings per plysius bagazinesenu patarciau uzdara deze ir fazikus palangeje freee air nelabai bass zemas, bandpas zemas bet veluojantis, patarciau apie 300rms suba pasiziureti kastuoja nuo 260lt anie, ir dezute pasidaryti nebloga, tada kaip b3 uztektu pinai, pats laikinai turejau 300rms suba, tai pakankamai buva, zinoma normaliam ir solidziam klausymui, arbva ziurek orginalu audi suba
![]()
na tokie mano patarimai, cia priklauso dar kokia muzika klausai... paziurek kur tema http://audi.aitisfera.lt/index.php?topic=15393.0
rasi daug patarimu
biski cia nesupratau( nu patarciau uzdara deze ir fazikus palangeje ) uzdara deze bet su fazionvetoriu dar tokio stebuklu nemaciau
![]()
p.s cia ne is piktos valios bet is durnumo idomu paliko
logiska... tai va
as savo b3 ispvoviau palangeje dvi skyles istaciau fazikus nes kad slegis patektu i masina o ne bagazines dangti kelnotu ... biski reikia paciam pamastyti irnaudotis jau senai visiems suteikta informacija.. galiu pridurti buvo daug apie tai kalbeta...
ir beje tuos fazikus daro dauguma kurie nedaro bandpas nes muzikos noris viduje o ne bagazineje, free air galiu pasakyti kad suvargsi netokiai masinai deti
nu patarciau uzdara deze ir fazikus palangeje freee air nelabai bass zemas, bandpas zemas bet veluojantis, patarciau apie 300rms suba pasiziureti kastuoja nuo 260lt anie, ir dezute pasidaryti nebloga, tada kaip b3 uztektu pinai, pats laikinai turejau 300rms suba, tai pakankamai buva, zinoma normaliam ir solidziam klausymui, arbva ziurek orginalu audi suba
na tokie mano patarimai, cia priklauso dar kokia muzika klausai... paziurek kur tema http://audi.aitisfera.lt/index.php?topic=15393.0
rasi daug patarimu
pas mane bus ateity 3000rms ir nieko cia baisaus nematau
db turiu 700rms hertz tai neblogai bilda, bet nauja tacka nauja aparatura
protingi zodziai
bandpas jau nera taip lengva ir padaryti
veluoja bass as pries ja.. mano asmenine nuomone
zinok nezinau nieka apie jl monoblokus, reikia pasiziureti gal ir tava sprendimas butu geriau, bet anie kainuoja daugiau
del sito nesu nusprendes kuo maitinsiu..
pavekslelyje viskas tikrai grazei atrodonorint kad butu grazu ir grotu padorei reikes papluset truputi, tai jau yra lengviau nei sumastyt is kur litu istraukt
kadangi jus matau rimtesni ir isbande daugiau tai pasakykit ar iseis kas man pwz uz 500 lt. reiketu laidu stiprituvo ir subo (pirkciau ir devetus jei tik geri...)
laidai minimum 100lt jei nori rimtesniu vien uz linijinius sumokesi +100lt, nu o stepras ir subui nedauk kas ir lieka
nu gal devetas koks iki 300rmns iseitu
derinukas
hammer yra modeliu geru ir ismaitina ta pioneer, matinsiu tai tikriausiai pioneer steprais.. bet tai cia darbai prasides tik vasara
nes masina reikes isardyti nemazai,
daug ko reiks, padaryti remus gerus, apipavidalinti, bei zinoma garso izoliacija
dar laidus vedziotis akus pora imesti ir generatoriu viena papildomai tasyti
zodziu darbo bus mes tikiu kad susitvarkysiu
bent man mieliau negu Vibe...
tiesa pats planuoju i savo nauja masinyte isideti kiek galingesne aparatura negu pries tai tureta ir gal net siemet su dalyvauti Db drage
zinoma jei finansai neuzlinks ir bus isigyti JL AUDIO 12W7 3 vnt
siek tiek pasigyriau
bet ai...
ar nekartais is mano ankstesnios audi :d kai lango neteko
tiesa ten buva kenwood
hehe, dekui uz pasiulymus. Na ant kalgotkiu nepasirasau darKonkreciai nesu nuziurejes nieko, vat db meginu ieskot. Siaip ypatingo kazko nenoriu tiesiog i gala turiu isimetes vidutines koloneles ir jos gan linksmai nugara kutena
o vat priekyje tai neatlaiko garso
Ant mago dar apie 13 garso padalu lieka
zodziu noriu kad ir is priekio truputeli barsketu, o ne tik bulves girdeciau riedant ir bonkes skambant
ehehe.
Dar kart didelis DEKUI! zinau dydi, kas kaip isimeta - tebunie su jum muzika
as buvau pasijunges s-30
gerai grojo
podiumus dariau ir pigu buva
bet ten tik siaip
kol 17 metu buvau
b3 stovi dar bakas vertikaliai uz sedyniu tad ta anga nieko cia negelbsti, jei nenori free air zinoma jisai prasciau groja bet saugiau jei slapia bagazineje, tada pioneer gerai groja
jei deze tai iki 300rms ziurek nes kitaip tau visa bagazine uzimt
ir tai gausi susigalvoti ka paradyti
as tai ukiskai buvau padares lentutes sudejau paskui prtivirtinau ir uzklojau nes trukusi bagazine buva o virint tingejau vistiek parduoti ruosiaus :d tai va zodziu ispjauk pora faziku istatyk ir nuo 300rms tau garso sociai bus patikek
veidrodeliai drebeti prades ir riciagas vibruoti :d patikek pac ant b3 isbandes visokiu dalyku su aparatura esu pridares.. tiesa yra ir susvile pora kartu subai bet cia ne i tema
nu priejimas be lango isejimo gan sudetingas
pirkt reikia po 50cnt superglue ir bandyti pakisti po laseli turetu padeti... man bent panele laikes zinoma ne tokios markes auto
nieka cia daugiau neismastysi
na jei ka panasesnio i navigacija tai patarciau Euroliux firmos kaina prasideda nuo 1300lt
pastayk i garaza tada neipms is viso
ant a6 tikrosios tai palenda, o cia gali prireikti keisti spyruokles jas kietinti tada neturetu liesti
graziai ziurisi, bet dar reikia padirbeti, man spalva labai tokia patinka..o zaidimas su ratais tai super..
sake kad orino, bet jam viskas gerai, nuorino per taskus sake kad nezino ka patarti nes nebuvo susidures, sake kad gal kur oro kamstis ir reiktu su spaudimu pramusti kad isvalytu visa sistema
nes gal vanduo buva tai kalkiu atsirado
bet cia tik spejimai
dar i servisa varysiu pasiklausineti 1,9tdi matoro savybes tai galiu uzsiminti
nu neprizadu bet pasistengsiu
garso izoliacija pilnai bet be darbo vien dvi durys kastuoja 60-100lt priklauso nuo medziagos, tai galima paskiaciuoti pagal dureliu plota kiek masinai reikia ir apskaiciavus gaunama nemenka sumele