101
Audi klubo asociacijos renginiai / Re: 2018 metų rudens sezono elektrinių kartingų turnyras 2018.09.09
« Įrašytas: 2018 Rugsėjo 09, 11:33:17 »
Dalyvausiu.
Išsiųsta naudojantis FRD-L09 Tapatalk 4 Lt
Išsiųsta naudojantis FRD-L09 Tapatalk 4 Lt



![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)



