101
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi a6 c4 2.5tdi 103kw degimas
« Įrašytas: 2016 Vasario 21, 21:00:08 »
reiškia stebuklai, tokio reiškinio, kad nuo degimo kampo plaukiotų sūkiai - dar neteko pastebėti, nors šitus triperius čiupinėju ne pirmus metus. el. dalis negenda - Gintaras teisus - tik dylančio siurblio drožlėm apsineša indukcinė ritė, tada pradeda iškreipti signalą ir blūdyt kuro norma("loja"). valyti reikia. degimą statyk apie 95 - jei šaltas vedimasis vistiek problematiškas, tada belieka kuro sėdimas arba blogiausia - teks turguj kompresijos bent kelių litrų induką ieškot
O dėl variklio kūrimosi į kitą pusę tai čia nesamonė, tam pačiam kompe automato codinge yra duodamas kuras nuo 0 rpm, kaip ir kitose mašinose..
