Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - _Valdas_

Puslapiai: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17
101
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi a6 c4 2.5tdi 103kw degimas
« Įrašytas: 2016 Vasario 21, 21:00:08  »
reiškia stebuklai, tokio reiškinio, kad nuo degimo kampo plaukiotų sūkiai - dar neteko pastebėti, nors šitus triperius čiupinėju ne pirmus metus. el. dalis negenda - Gintaras teisus - tik dylančio siurblio drožlėm apsineša indukcinė ritė, tada pradeda iškreipti signalą ir blūdyt kuro norma("loja"). valyti reikia. degimą statyk apie 95 - jei šaltas vedimasis vistiek problematiškas, tada belieka kuro sėdimas arba blogiausia - teks turguj kompresijos bent kelių litrų induką ieškot  (+)

102
Dyzeliniai varikliai / Re: Audi a6 c4 2.5tdi 103kw degimas
« Įrašytas: 2016 Vasario 21, 16:51:03  »
Sveiki. Tai vat pasistaciau degima su kompu normaliai o dabar kuro norma kuriam kanale vag galima matyti? Ir dar klausimas pastacius idialiai degima pradejo sokineti apsisukimai siltos tai galima vest remontuot siurblio elektrine daly?
idealiai tai pagal ką?

1grupė II langelis kuro norma. darai 3,2 - 3,5mg/str prie 90 C'. jei "loja" - reguliuoji toliau. jei sau - keiti, remontuoji el. dalį.

apsukos nuo degimo neplaukioja  (-)

103
Nusiemiau savo a4 2.0 tdi karteri ir radau suluzusi grandines tempeja. Tempeja nupirkau originala, asele ir mazaja zvaigzde irgi nupirkau. Dabar noriu paklaust ar reikia keist ta zvaigzde kuri yra ant veleno? ten ji plaukiojanti kazkokia, lygtai nejuda ranka kai judini ir rodiklites tos yra ne vienam lygmeny. Ka reiskia tos rodiklytes? Zvaigzdes didziosios dantukai dar normaliai atrodo. Ar reikia keist klausiu nes ji turbut sunkiai nusiima.

va tokia zvaigzde http://www.swistak.pl/a58602890,KOLO-ORG-03G105173-ZEBATE-ZEBATKA-VW-AUDI-2-0-TDI.html

O del aseles irgi nzn ar vezt restauruot ar ne ta balansyra visa. Skyle sesiakampe dar. Laisvumas siek tiek yra. Turiu nufotkines ir nufilmaves kaip ten juda.

Butu malonu sulaukt patarimu. Aciu.

Na bent jau Marėj skylės tvarkymas(išgrežė ir įpresavo 6mm vamzdinės galvutės gabalą) ir šešiakampio atpjovimas atsiėjo berods 70e. jei žadi nemažai laiko turėti auto ir iki tiek nusiardei, tai verta padaryt normaliai. laisvumas nėr gerai, tuoj pabaigs išplakt. gamyklinis šešiakampis gan minkštas ir labai bjauriai balansyre skylę išdarko. ranka sukant atrodo tik laisvumas, o raktu, prie rimtesnės jėgos - prasisuka. alyvos siurbliui apkrovos eina rimtos, nes atiduoda apie 15-16bar laisva eiga, toliau redukcinio reikalai.

104
Marijampolė / Re: Auksarankių ir atgrubnagių serviziukai
« Įrašytas: 2016 Vasario 04, 17:28:01  »
neturiu kontaktų (nebent ryt darbe nr paimčiau), ale yra Marėj toks Darius, dar Dzuku, Dzukeliu vadina. važinėja su sidabriniu nissan universalu. galva ant pečių yra, įvairius kompus daro ir mašinose, ir ant stalo. su airbag irgi kažkiek dirba, bet konkrečiai negaliu pasakyt. nes daugiau kiek susiduręs tai liežuviais tik greiti..

105
Marijampolė / Re: Marijampolės pokalbių tema
« Įrašytas: 2016 Sausio 28, 19:57:43  »
netik klimas. klimos, signalkės, langai, dabar dar minėjo kad ir autonomkes (vebastas) čiupinėja, bet nežinau ar tinkamai tai daro.

106
Marijampolė / Re: Marijampolės pokalbių tema
« Įrašytas: 2016 Sausio 28, 15:05:49  »
Gal kas pasidalins koordinatėm langų tamsinimo firmų Marijampolėje? Reikia užtamsinti galinius stiklus, kur tvarkingai padaro už protingą kainą?  :think:

Mokolų gatvėj "Kajetonas" temdė forester tai 240lt buvo. ketvirti metai naudojimo - neblunka, puslių nėra, aš patenkintas  (+)

107
viską galima pačiam pakeist. 31,32 tarpinės timming.

108
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2016 Sausio 11, 22:29:56  »
kūrimasis į kitą pusę gal kiek vaizdžiai pasakyta, bet jausmas ir garsai variklio panašūs. labiausiai pasireiškia (bent man kiek teko susidurti) kai pastatai automato codingą. vedi auto, ir raktelį kiek per anksti paleidi ir toks galai žino, gal dviem cilindrais bando daužytis. vienom pasidaužo sekundę, su viena turėjau reikalų, kad daužosi gal 5s. pagrįžus su codingu į mechaniką - dingo, nes pirmiau variklis įsukamas, po to gauna kuro. aišku tie 280rpm karštam dažnam sunkai pasiekiamas, savininką neįtikinsi kad starteris užvargęs jau kiek, gi "girdi kaip gerai vynioja??"..

čia šiaip įsiterpimas buvo, prieš teigiant, kad kažkas nesąmonė - pagalvoti reikia.

109
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2016 Sausio 11, 21:56:09  »
Gali pamažint rpm arba gali šiek tiek paduot kuro, nereikia duot 100mg kad būtų kažkokia dūmų užsklanda. Tas pats galioja ir su smūgiais į smagratį. Viską reikia daryti švelniai.  :goodboy: O dėl variklio kūrimosi į kitą pusę tai čia nesamonė, tam pačiam kompe automato codinge yra duodamas kuras nuo 0 rpm, kaip ir kitose mašinose..

kad tu nesusidūrei su Gintaro minimu reiškiniu - tai dar nereiškia kad tai yra nesamonė. man teko susidurti ir kolkas jis viską labai teisingai pasakoja  ;)

110
Audi C4 / Re: a6, AEL, kuro siurblys
« Įrašytas: 2016 Sausio 11, 21:33:04  »
96 metu ceske 2.5tdi 85 kw. Silta nesikuria.Kas siurbli gali nuimt,atrestauruot ir pastatyt atgal su visais degimais su viskuom??????

nuimti ir uždėti gali bet kas  (+)

kaip tu supranti "atrestauruot"? iš gamyklos užsakyti visus vidurius siurblio ir perrinkti? iš gamyklos būna tik cielas siurblys už nesvietiškai brangiai ir/ar tarpinių remkomplektas  ;)

ieškokis kitą siurblį, nėra kažkoks deficitas dar, turėtų pakakti ir 150 pinigų, jei pasiseks - dar pigiau.

111
Dyzeliniai varikliai / Re: 1.9 tdi purkstukai
« Įrašytas: 2016 Sausio 11, 16:03:45  »
nebent auturoi prasei, kad "suremontuoti" nekeiciant antgaliu arba nunesei savo xz kokius antgalius, autura pakeicia ir rite jei reikia, mb 2,9TD purkstukui pakeite, pirkiti deveta galima, bet niekas tau negarantuos kad bus su tokiu antgaliu kurio tau reikia ir bus dirbantis ;)

kaip ten ji keičiama? nei keisiu nei ką, bet šiaip įdomu, dėl išprusimo.

autorius nesukonkretina klausimo, nes pagal pirminį klausimą tai nugaišo el. dalis, ką daryt. užtat ir pasiūliau keist kitu. o išpurškėjas keičiamas taip pat kai ir visiems kitiems purkštukams.. :V

112
Dyzeliniai varikliai / Re: 1.9 tdi purkstukai
« Įrašytas: 2016 Sausio 10, 21:47:31  »
keičiamas kitu (nauju, dėvėtu - kaip tamsta pageidaus).

113
Marijampolė / Re: Marijampolės pokalbių tema
« Įrašytas: 2015 Gruodžio 30, 17:44:03  »
tark didelį AČIŪ RailBaltica'i ;)

114
Dyzeliniai varikliai / Re: A6 2.5 TDI nera traukos,dumai
« Įrašytas: 2015 Gruodžio 27, 18:43:38  »
na taip, "tipo ąšelė nesisuko" (kalbant apie B5 turėtą atvejį). Pas tave - nežinau, viską tikrint reik.

115
Dyzeliniai varikliai / Re: A6 2.5 TDI nera traukos,dumai
« Įrašytas: 2015 Gruodžio 26, 19:18:32  »
turėjau panašų atvejį su B5 AWX, buvo turbos sparnuotė užsikirtusi, rankom pajudinti nepavyko jau.

tikrint, viską tikrint, nebijoti baltas rankytes pasitepaluoti :goodboy:

116
Quattro klausimai - atsakymai / Re: Quattro perdarymas į FWD
« Įrašytas: 2015 Lapkričio 29, 20:52:18  »
hmm, spėčiau kad servisus keist reikia..ir nenustebčiau kad tereikia galinio traverso sailentus patikrinti/keisti...turėjau tokį atvejį..dungsėti reduktoriuje - nėra kam. jei ką..

117
Quattro klausimai - atsakymai / Re: Audi A4 1.9TDI quattro dezes problemele
« Įrašytas: 2015 Lapkričio 27, 16:42:23  »
daug šansų kad gal fiziškai ir tiks(tik pusašiai gali būt stambesni 6pav. dėžės, gal pirminis velenėlis stambesnis, tektų sankabos diską kitą dėt), bet teks dėt ir reduktorių galinį kartu.

kas iš V6 perdaro į 1,9tdi forume dalinosi mintimis, kad prie dėžių prisukimai abiem motoram vienodi.

118
Audi 80/90/4000/Coupe/Coupe GT / Re: B2 Elektroninis skydellis
« Įrašytas: 2015 Lapkričio 22, 16:32:54  »
atsakymus turėtum rasti čia: http://www.kvquattro.com/

119
Dyzeliniai varikliai / Re: a6 c5 1.9 81kw
« Įrašytas: 2015 Lapkričio 19, 20:28:01  »
pirma: išmok skyrybos ženklus dėliot.
antra: vėl ardyk baką, gali būti vožtuvėlis pristrigęs ir kolbon nespėja pritekėti kuro, todėl traukia jau su oru.
trečia: pasijungi per filtrą lašalinę ir stebi, daug šansų, kad filtras fekalijas mala. nepamenu filtras šitoj koks stovi, bet greičiausiai su grįžtamu per filtrą.
ketvirta: įmanoma, kad siurblio riebokšlis nesandarus, traukia kartu su kuru orą ir taip oras atsiranda visoj sistemoj. bet taip turėtų bedirbant užsiorint visai ir užgest net.

antrą punktą reiktų netgi sukeisti su trečiu, kad neprisidaryti bereikalingo darbo. ketvirtas punktas toks jau šalutinis, retas, bet pasitaikantis. pirmo punkto laikytis - privalu.

120
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2015 Lapkričio 13, 16:48:58  »
Kiek domejausi, tai logiskiausias variantas butu deti viena maza, nuo mazu sukiu ir didele didesniame sukiu diapazone, su slegio paskirstymo voztuvais, per daug galios neplanuoju, svarbu, kad laikytu viskas ir kuo maziau lago ir kitu nesamoniu, siaip kuro sistemai masciau apie 12.5 plundzeri ir 0.280 ar 0.300 purkstukus, portinta galva, velenelis, ismetimas ir PD viduriai...klausimas kokios turbos tarpusavyje labiausiai deretu, vimota puslapyje maciau vienam siule det maza nuo 1.4 tdi motoro, idomu, jei palikus stockine o kita gtb2260vk..cia tik pamastymas.. :-)

biturbo gali rast gamykliškai pas VW amarok, berods crafter 2.0 tdi CR 120kw. viena didelė, kita maža, yra vožtuvai, viskas.

121
Variklio skyrius / Re: Audi c6 07metai 3.0tdi trukusi grandine
« Įrašytas: 2015 Lapkričio 04, 19:04:50  »
ieškok kito motoro + pakeitimas, žinosi kiek max kainuos

manyčiau, kad tu ne visai teisus. kitą motorą neaišku kokį gali nupirkt iš stūmoklinės/alkūninio pusės. tai viena. antra - neaišku koks gali papulti grandinių stovis. tuo labiau, jei neklystu, pas šitą pirmą modelį grandinių skaičius didelis, 5 ar tai 6, paskui vėliau jau pamažėjo grandinių. taigi jei paima motorą, pakeičia, o po kokių 10tūkst. km. ans linksta. tada čia ne max variantas jau :D

jei karieta sau - pirmiau skersčiau gimtajį motorą ir skaičiuočiau kas gaunas, tik po to svarstyčiau kito variklio keitimą. dažnai būna, kad brangiau, bet pigiau.

122
Variklio skyrius / Re: Audi c6 07metai 3.0tdi trukusi grandine
« Įrašytas: 2015 Lapkričio 04, 18:41:52  »
na žiūrint kaip ir kas darys. jei darysi pats - bus ženkliai pigiau, su sąlyga kad pakanka esamų žinių bei rankas abi normalios ir ne iš užpakalio auga. o bet tačiau, jei darys kažkas kitas, tai savaime aišku, kad darys už pinigus. variklį išimt/įdėt apie(gal) 150, galvas kilnot ir panašiai, plius dalys..eini į kokį e-eoltą ir skaičiuoji optimistinį variantą, po to pesimistinį ir dar kažkur paskambinėjęs dameti motoro išėmimą/ įdėjimą be galimą galvų kėlimą ir viskas..

garantuotai kainuos pigiau nei tavo auto  (+)

P.S. bet jei tau kyla tokie klausimai tai gal tu ją palik kitiem pirkėjam, ką?

123
Variklio skyrius / Re: Audi c6 07metai 3.0tdi trukusi grandine
« Įrašytas: 2015 Lapkričio 04, 14:55:57  »
neskaitant to, kad lenciūgas šiknoj ir teks imt variklį lauk, tai niekas tau tiksliai nepasakys kiek ten ten ko sugadinta ir kiek kainuos. visa tai - laimės dalykas.

124
Variklio skyrius / Re: audi a4 1.9 tdi dingo begiai
« Įrašytas: 2015 Spalio 27, 17:50:41  »
sankabos cilindriuką ir darbinį cilindrą reikia apžiūrėti. jei jie geri - tada Antonijaus mintis.
turėjau tokį variantą, kad buvo trūkęs sankabos žarnelės vidinis kordas, nuotėkio nėra, pedalo eiga normali, kietumas irgi, o neretina nors pasiusk. apžiūrint rasta, kad beminant pedalą žarnelę išpučia.

125
Dyzeliniai varikliai / Re: audi 100 is 2.5 aat i 2.5 ael
« Įrašytas: 2015 Spalio 25, 16:17:30  »
aat skaičiuoja smagračio dantis, ael - alkūninio žiedą. dedi ir gazuoji, jungtys tinka.

Puslapiai: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17