101
Garso ir video skyrius / Re: kas galetu ispjaut skyles galinej palangej?
« Įrašytas: 2012 Sausio 03, 20:10:03 »
turejau b4 ir ten kaip tik buvau išpjovęs 2 po 20cm net didesnes skyles nieks nevaikščiojo,o jei tu žadi dėt 30cm suba i palangę,tai tokio efekto nebus kaip dėžej,plius reiks ta visą skarda spec.smala-antivibracine medžiaga išklijuot
..,kai tik nusipirkau iškart keičiau žvakes,buvo sudetos NGK 1 kontakto,tai sudėjau 3kokias gamintojas rekomenduoja,motoras pradėjo lygiau dirbt iškart..
man pačiam šita bėda stebuklingai dingo, jau puse metų ir jokio garso iš vakuuminio siurblio.