101
Forumo dalyvių auto garažas / Re: Aras Coupe Quattro 20v, Audi 80 2.0E
« Įrašytas: 2015 Liepos 29, 12:34:40 »
Turiu lempu, jei reikia. Tiek Valeo, tiek Hella.
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Jei butum manes paklauses iskart kai minejau del sios vietostai senai bedos butu pasibaigusios
Ir neplanuoju tekinti ju, o tiesiog noriu issiaiskint kurie kreivi, todel ir galvoju pas tekintoja nuvaryt.
Skersk
Gal dar ne. ![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
stendas tai suka letai, o jei musa prie 90-100km/h?
Startas su antru begiu ant starterio, o veliau zaidimas su apsukom ir pataikymas imust begi.
Taip pat stabdziai pradejo musti. Bet per pedala nemusa, o daugiau per visa kebula krato stipriau uzspaudus. Galiniai stabdziai gali tai itakoti? Nesitiki, jog priekiniai diskai, nes jie labai mazai nudeveti, brembo, kalades naujos... O vat ant galiniu matosi tokie seseliai, lyg issiklaipe butu, bet ar gali del ju pradet must per vaira ir per visa kebula?


250 galiu moket
gal a6 keitei priekini stikla jau?jei keitei tai kiek palikai?
Manau butu koks 100eur +-.
kaip baigės su a6 generu?
7ltr? tiek degina tepalo?
Dekui Agniui uz nupirkima. 
Atitampai ka ten reik, persidazai ir turi dailu kupa. Koks skirtumas daily ar ne daily. Tipo geriau vazinet su nupista? Tiek jau "daug" quattro kupu pardavime, kad yra is ko rinktis... Jei daugmaz viska darysi pats, tai kazin ar pavyktu nupirkti kita ledini kupa uz tiek. Reziume - KELK!!
Ratai gatavi. Atvarai pasiimt arba atrasiu pirkeja greit. 
http://www.autralita.lt/detale/8A0399114E
http://www.autralita.lt/detale/8A0399113E
Reiketu kazkur gaut org tuos laikiklius ir pradet kept kopijas. Maciau jos ganetinai paklausios uzsienyje.
Lietuvoj bent s2 kastuoja kaip dyzeline plius minus
Kaip minimum 300e.