101
Gyvenimo pomėgiai, interesai, hobi ar kita... / Re: CB radio stotelės
« Įrašytas: 2015 Vasario 02, 05:17:19 »
gal kas turit rageli, kuris tiktu motorolai cm 140
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
kaip sekesi, ikelk foto
kokio lygio ieskai? turiu siokia tokia
tik va dizainai man ne visi priimtini, pilkos plasmases maziukai kubukai su bosiuki nedomina
ieskausi 5.1
bent pasijuokem
normali ta masina
Uzvedet jus cia gerai su tais avatarais![]()
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
as sakau "like"
svarbu ne pilkas dyzelis
ir marke ne reno ar pezo ar kitas gavno
Draugas iesko, tai per 2 sav apvaziavom Alytu, Kauna, Marijampole, Kalvarija, Vilkaviski, Taurage...nieko gero. Ryt turbut iki Siauliu leksime..
marijampolej apziureta su fk grotelem, melyna tamsiai, tai lavonas
ale pataikiau per pati viduri