101
Kaunas / Re: Kauno pokalbių tema
« Įrašytas: 2014 Rugpjūčio 14, 23:22:11 »Pasistenk atvezti i MM ir iduoti ramasS please![]()
Dar viena cerkele i kolekcija is Audi myletoju bendruomenes![]()
![]()
perduota per mm ramui ,vaziuoja
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
Pasistenk atvezti i MM ir iduoti ramasS please![]()
Dar viena cerkele i kolekcija is Audi myletoju bendruomenes![]()
![]()
AS vel turiu planu si 4tvirtadieni aplankyt kauno mm gal kas i ekipaza ?
tai ryt i mm atvezk, ir volume penktadieni jau tures.oki jei tik iseis butinai atleksiu nes labai kazko koja skauda vos paeinu .

Mugej buvau lasiniu sudytu pirkau prie 40%![]()
.
Va taip vat:)
,bet is vis tie zmones durniuoja pas mus cia viena pensininke porcijom katim maista dalina i lekstutes ,siendien kita sliosa desros pasiemus pjausto ir po biski dalina joms
Is garsoijungus klakteli,variklis sunkiau dirba
nevien, pries gera pusvaladi teko desinvairi BMW uzpypint, nes sustojo prie sankryzos degant zaliai ir stovejo
na čia ir supasakojei kaip kvantinės fizikos profesorius. na manau iki 150lt man pakaktų, gal turi ką pasiūlyti?
Ir patarimai rimto zmogaus is dizdiosios B

Vaziuoju as sendien kaunieciu pagazdint seip reik ir mm sudalyvausiu![]()
galva mano nedirba nuo tu darbu pamirsau kad sendien mm pas mus o as jau alaus atsigeriau nebegaliu vairuot
gerai laika praniau praleisk
Kokia laisvalaikio praleidimo forma renkiesi,pasyvu ar aktyvu poilsi?