101
Audi C6 / Re: Pasalinis garsas is vairo stiprintuvo
« Įrašytas: 2012 Sausio 31, 12:52:16 »
Tik ka Taurageje is serviso. Patikrinus skyscio lygi-sausa-dapilta kazkur 100-150 ml. Pirminiai garsai kaip ir nutilo. Lauksim rytojaus salcio.
P.S.: tame servise buvo XADO revitalizanto. Meistrai atkalbejo pirkti-sako kam jis tau jei visi garsai dingo. Nz ar verta dabar ji pilti? Ir ar verta keisti pavasari ta skysti is viso?
P.S.: tame servise buvo XADO revitalizanto. Meistrai atkalbejo pirkti-sako kam jis tau jei visi garsai dingo. Nz ar verta dabar ji pilti? Ir ar verta keisti pavasari ta skysti is viso?

Neturejau dar tokio modelio, kur automatas dirbtu idealiai.. Aisku masinos ne pirmos jaunystes.. ypac likau "maloniai" nustebintas VAG kuriniu touareg 4.2v8, kai ant 80tukst km dezes valdymo blokas nuejo..Ir panarsius po uzsienio forumus suzinojau,kad as is daugelio toks laimingasis.. Tai ka daugiau apie tas audi/wv dezes galima pasakyt
kodel iskrito is mano pasirinkimo audi a6, tai todel, kad mechanine rasti yra rimtas uzdavinys-vien automatai..
2400 sumokejau uz remonta dezes, dave puses metu garantija, atvazinejau metus, vel lyg taspats jau pradejo darytis tad stumiau ruseliam jau
sutinkat