Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - cardio

Puslapiai: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11
101
Audi C6 / Re: Pasalinis garsas is vairo stiprintuvo
« Įrašytas: 2012 Sausio 31, 12:52:16  »
Tik ka Taurageje is serviso. Patikrinus skyscio lygi-sausa-dapilta kazkur 100-150 ml. Pirminiai garsai kaip ir nutilo. Lauksim rytojaus salcio.
P.S.: tame servise buvo XADO revitalizanto. Meistrai atkalbejo pirkti-sako kam jis tau jei visi garsai dingo. Nz ar verta dabar ji pilti? Ir ar verta keisti pavasari ta skysti is viso?

102
Audi C6 / Re: Pasalinis garsas is vairo stiprintuvo
« Įrašytas: 2012 Sausio 31, 11:26:44  »
Kaip supratau jei pas mane uzvedus yra garsas tai man tokia priemone naudoti butina?
Tada dar keli klausimai:
1.Jei pas mane skyscio kiekis bus normalus, tai pirma seno nuleisti kazkiek ir dapilt sito? O gal geriau keisti nauju ir dapilt sita
2. Tubeliu kiekis priklauso nuo sistemos skyscio turio. Gal zinote kiek 3,0 tdi turi vairo stiprintuvo skyscio?
3. Bajorui- pats naudojai blisteri ar aerozoli?
4. Nuoroda is el. parduotuves-gal zinote kur yra is karto jo pirkti, nes kol atsius i namus jau gali ir nereiketi :)

103
Audi C6 / Re: Pasalinis garsas is vairo stiprintuvo
« Įrašytas: 2012 Sausio 31, 11:07:27  »
Nepamenu 100 proc, bet lyg ir ana ziema panasiai buvo. Patikrinciau skyscio kieki, tik kur tas bakelis :)
Kita mintis gal ji pasikeist is viso i nauja atsilus orui, o dabar dasipilt, tik zinau, kad bet ko pilti negalima, yra pagal masina specialiai skystis, spec kazkoks zymejimas

O kokia nauda is dapylimo, jeigu jis jau blogas,varyk i servisa tegul pakeicia, kol siurblio neuzlenkei. Bakelio nerandi nes tur but randasi tiesiai ant siurblio, nezinau tavo varianto, bet jeigu elektrinis siurblys tai gali buti uzkistas , kad net nesimato.

Su mielu noru pakeisciau penktadieni grizes i Kauna. Kur varyt? Gal pazystamu turi, kas tai daro? Jauciu tai ilgai neuztrunka

104
Audi C6 / Re: Pasalinis garsas is vairo stiprintuvo
« Įrašytas: 2012 Sausio 31, 11:06:27  »
Dasipilt reikia kol grisiu i didmiesti. Paskui nuvaryt reikia pas tuos kas supranta kaip pakeist, kur atsukt isleidimui, nuorint

Koks skyscio zymejimas dapilimui, kazkokios raides skaiciai, galu gale spalva? Kad nesupilciau kokio s...

105
Audi C6 / Re: Pasalinis garsas is vairo stiprintuvo
« Įrašytas: 2012 Sausio 31, 10:48:43  »
Nepamenu 100 proc, bet lyg ir ana ziema panasiai buvo. Patikrinciau skyscio kieki, tik kur tas bakelis :)
Kita mintis gal ji pasikeist is viso i nauja atsilus orui, o dabar dasipilt, tik zinau, kad bet ko pilti negalima, yra pagal masina specialiai skystis, spec kazkoks zymejimas

106
Audi C6 / Pasalinis garsas is vairo stiprintuvo
« Įrašytas: 2012 Sausio 31, 08:01:44  »
Sweiki,

Atejus saltiems orams, uzvedus masina atsiranda keistas garsas, mano nuomone nuo vairo stiprintuvo, nes judinant vaira garsas stipreja. Pasilus varikliui garsas dingsta. Visokiu minciu yra: truksta skyscio? ar stiprintuvui pabaiga?
Patikrinciau skyscio kieki, bet geda sakyt nerandu vairo stiprintuvo skyscio bakelio? :) Kur jis?

107
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2012 Sausio 27, 10:02:29  »
Teisingai Evaldas sako, koks skirtumas kur civilinis, geriausia ten kur pigiausia, tau vistiek jis masinos netvarkys

O del kasko tai nei Ld, nei PZau nei Ergo man niekada nesukele jokiu problemu. Tik ka buvo treciuju asmenu veikla ant mano audi (subraize duris). Sutvarkyta PZu saskaita per 1 sav.
Atsimenu kai skaiciavo samata draudimui, tai ergo buvo 2000 Lt, PZU-1890, LD>4000 Lt

108
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2012 Sausio 26, 22:27:34  »
Nesamone. Cia nebent LD. As pats ka tik draudziausi. Metai 25+ stazas 12 metu masina ant manes kaune. Be ivykiu. Pzu 250

109
Audi C6 / Re: automatas ar mechanas?:)
« Įrašytas: 2012 Sausio 24, 10:06:58  »
Manau cia nuo amziaus ir budo priklauso ka su masina veiki. Nu sorry sita masina neskirta laukais ar dirvonais drozti. Nori aiksteleje nuolat duodis nusipirk sena bmw galu varoma. O sita masina komfortui ir dinamikai ir esant reikalui pasokt nuo sviesaforo gali net ir su automatu

110
Audi C6 / Re: automatas ar mechanas?:)
« Įrašytas: 2012 Sausio 23, 21:06:41  »
Gal kas keitet 3.0 generatoriaus dirza ir visa kita prie to. Gal zinot kas ten keiciasi be itempejo ir dirzo

111
Audi C6 / Re: automatas ar mechanas?:)
« Įrašytas: 2012 Sausio 23, 20:55:54  »
100 proc pritariu GTA.

Cia negalima patarti ko tau reikia. Spresk pats, daugiau komforto ar dinamikos. Remontas abieju turbut skiriasi ne daugiau 1-1,5k. Gal jau kaip nors prie tu 11-12 euru atsiras ir papildomi 400e :)

112
Audi C6 / Re: automatas ar mechanas?:)
« Įrašytas: 2012 Sausio 23, 20:49:49  »
Jei tik antras butu sedanas net negalvociau.
Pirmojoje jau ta klima su ratukais tai nieko nera baisiau :) skaitmeninis visai kitaip ziurisi tokioje auto
O jei i tema tai tik automata
Pritariu GTA-nieko nera amzino, jei pries tai seimininkas draskydavo tai gali buti uzvarytas ir automatas ir mechanke. Remontas automato pilnas 4k.
O nereikia ir mechankes kad 3.0 butu galima pavaikyti-tikrai nesiskundziu :) Aisku ne nuo sviesaforo-nes nesveikai tai butu automatui:)

113
Audi C6 / Re: Problemos su garsu
« Įrašytas: 2012 Sausio 23, 10:59:31  »
Gal cia panasiai kaip pas mane buvo: kai uzkuri masina pastovejusia saltyje prasideda nesamones su garsu, sklinda garsus aidas ir kiti pasaliniai garsai, radija ir CD negroja. Susilus masinai, viskas praeina. Skaiciau forumuose, kad daug kam taip buna.



BET siuo atveju nz ar cia tas pats ir priedo jokiu salciu nera dabar dideliu

114
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2012 Sausio 22, 19:35:55  »
Kasko 1800Lt
Civilka 250
Kaunas

115
Žinynai / Re: Audi manualai
« Įrašytas: 2012 Sausio 18, 09:26:33  »
Reiketu a6 c6 manualo anglu kalba ... niekur nerandu ...

Turiu originalu DVD su A6 C6 visa info. Galiu irasyti, tik sugalvok kaip pasiimsi. As Kaune bazuojuosi :)

116
Audi C6 / Re: a6 3.00 TDI 2006-2007m 171kw
« Įrašytas: 2012 Sausio 17, 19:05:27  »
As ir sakau, kad nerealiai pigu butu, nes as kiek domejausi Kaune Paneriu g.1 ir Kleboniskyje tai originalus viduriai visi apie 3000 Lt plius 1000 Lt darbas.

117
Audi C6 / Re: a6 3.00 TDI 2006-2007m 171kw
« Įrašytas: 2012 Sausio 17, 18:15:36  »
su kokiu butent bmw modeliu ir kokia deze pasimokei? Siaip bent jau nuo 02 metu bmw i e65 ir e60 ir e90 dejo tikrai kantrius automatus.. ten tik bedos su karteriais plastikiniais, kai pradeda leist tepala. Keitimas ne is brangiuju.. O va su audi automatais tai as esu pasimokes  :V Neturejau dar tokio modelio, kur automatas dirbtu idealiai.. Aisku masinos ne pirmos jaunystes.. ypac likau "maloniai" nustebintas VAG kuriniu touareg 4.2v8, kai ant 80tukst km dezes valdymo blokas nuejo..Ir panarsius po uzsienio forumus suzinojau,kad as is daugelio toks laimingasis.. Tai ka daugiau apie tas audi/wv dezes galima pasakyt  (h) kodel iskrito is mano pasirinkimo audi a6, tai todel, kad mechanine rasti yra rimtas uzdavinys-vien automatai..

e46 330d buvo nezinau nuo ko saibom nuejo automatas neisvaizduoju gal nuo chipo :)) o kaip audi dezes sueina? is niekur nieko ? ar ten pradeda buksuot? ar apsukos kilnojasi? nes bmw is niekur nieko:) ne man vienam taip buvo


Deivi , tai vat tame ir gavno kad po remonto isvis dezes nelaiko. Kazin diagnostika padarius automato ar parodytu kazka jog je iviskas ok??

Kai man nuejo tai ten nuo pirkimo jau ji pjove gryba, salta kai budavo tai vapsie ten bilekas darydavosi, tai musinedavo tia nemusinedavo tu begiu, ir ziema atsimenu tiap kokia savaite laiko pastebejau kad is ketvirto i penkta kai musa tai kai nepataikytu begi imust taip prabuksuodavo ir tada ant viabaltikos nuejo bevaziuojant, isijunge avarinis ir geros keliones :D 2400 sumokejau uz remonta dezes, dave puses metu garantija, atvazinejau metus, vel lyg taspats jau pradejo darytis tad stumiau ruseliam jau :D

Supranti, automatas nueina tai negali zinot kas ten nuejo, bent man ant tos diagnostikos niekas nieko konkreciai negalejo pasakyt, nuvariau pas meristrus tie isarde, po savaites paskambina ir sako : isardem, tas ir tas nueje, ka daryt ? Taisyt ar ne ?, as jiem sakau tai keik kainuotu taisyt, sako nu uz dabar padaryta isardyma ir bedos nustatyma, sutverima ir idejima 1400 lt, o uz sutaisyma ir idejima 2200 lt, tai ten nebegali rinkis jei tiap atvirai, jau geriau damest tuos 800 ir kazka turet, nei ismest 1400 ir nieko neturet :D Tame va ten ir slidus riekalas su tais automatais ...


Sorry: cia A6 C6 automato remontas 2200Lt kainavo?

118
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 09, 22:36:22  »
Pvz ka as dariau su savo auto galetu teisybe pasakyt Narkoze

119
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 09, 22:33:52  »
Ir as kazkaip galvoju: nors nieko cia asmeniskai nepazistu, bet kad ikisciau koki sud.. tikrai nedrisciau. Ne manau, kad keli uzdirbti litai pradziugintu sirdi, o ateityje sitame forume i tave visi ziures kaip i melagi. Naciort-jei kas negerai stumt ne cia, o i turgu :)

120
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 09, 22:02:42  »
na taip, kaina dviguba ir pan...na bet metai daro savo...ir lietuviska ziema ir druska ant kelio savo daro taip pat ;) sutinkat :)?tik tas...o siaip gal pinigu sutaupai, bet galbut juos reiks palikti servise :D nezinosi...cia siaip pamastymai... ;)

nu del tos druskos dar nemaciau kad kam surudytu. aisku jei nebuvo musta, versta. dar plius kaip priziurejo savininkas. As pvz savo pries ziema dengiu teflonu, pavasari nuplauna ji. ziema druskos su eiliniu kercheriu lengvai nueina, purvas ne taip kimba. nz, gal klystu

121
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 09, 21:19:04  »
gal turit kas parduot gera Audi :D :D :D? nzn, reik ieskot firmos kuri parvestu pagal uzsakyma ar kaip...nes sunkus atvejis nupirkti gera cia ant LT.... :V

Parduociau savo, bet tau mano per sena bus - 2004 07

kokia rida?ir jau kiek metu LT?na jau 8 metu skaityk....as planuoju 5 metams auto...tai nekas...

Aisku ieskok naujesnes. As savaja lb priziuriu, gaila is tikruju butu parduot, bet vis noriu pakeist i a8. Sakiau duotu kas 10-11e atiduociau. Viskas veikia puikiai. Rida apie 200k. As tik pats dabar pradejau su ja vazinet daugiau, o tai paskutinius metus vaziuodavau per diena 9 kilus :) iki darbo ir atgal, o paskui su drauges valdiska tryndavau. Lietuvoje bus 2 metai. Pirkau prie 134000

122
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 09, 21:16:21  »

nu tikrai ne pasaka: as pats vos tokios nenusipirkau. Beje tevo pazistamas kauno turguje pardavineja tokias audi, tai ne viena man rode tokia perdaryta. O taurageje yra toks srotas, nes man kolega kuris cia gyvena visa gyvenima atveze lempa galine, tai sake ten ko nori pilna

kur ten toks srotas yra? gal kokius kontaktus zinai?

Nezinau kontaktu,bet sake visi taurageje zino kur ja rast

123
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 09, 21:07:34  »
gal turit kas parduot gera Audi :D :D :D? nzn, reik ieskot firmos kuri parvestu pagal uzsakyma ar kaip...nes sunkus atvejis nupirkti gera cia ant LT.... :V

Parduociau savo, bet tau mano per sena bus - 2004 07

124
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 09, 21:06:33  »
2 niuansai:

Pirma kai as pirkau masina, sake ziurek ar desinysis sparnas nekeistas ar pvz, pardavejas nesako kad jis buvo brauktas ir perdazytas-esme, kad ten situ masinu daug taxi, kurie i desiniji sparna igrezia ale flakona ar kazkoki taxi zenkla. Prie to pacio avarinio mygtukas buna mates naudojimo

Antra-masina is Taurages. Tenka su tauragiskiais padirbeti ir patikekit zinau, kiek jie masinu cia perdaro, pridaro ir t.t. As pats is savu pirkdamas ka nors dar siai dienai abejoju :) Nesakau, kad si masina perdaryta ar kazkas blogai, bet du dalykai-italija +taurage=ne itin geras derinys

P.S.: taurageje yra srotas audi, kuriame gali surinkti kokiu nori metu audi su kokia nori komplektacija per viena nakti-net kebulo detaliu dazyt nereikes :)


Del desinio sparno-pasaka.
Taurage asocijuojasi su Prancuzija, gerais jiems laikais masinu su prancuzu numeriais  vazinejo daugiau nei su lietuviskais.
Tokio sroto nera, o stai renault ar peugeot gal ir rastum.

nu tikrai ne pasaka: as pats vos tokios nenusipirkau. Beje tevo pazistamas kauno turguje pardavineja tokias audi, tai ne viena man rode tokia perdaryta. O taurageje yra toks srotas, nes man kolega kuris cia gyvena visa gyvenima atveze lempa galine, tai sake ten ko nori pilna

125
Audi C6 / Re: A6 nuo 2006m. 2.7 ar 3.0 TD ???
« Įrašytas: 2012 Sausio 09, 20:36:11  »
2 niuansai:

Pirma kai as pirkau masina, sake ziurek ar desinysis sparnas nekeistas ar pvz, pardavejas nesako kad jis buvo brauktas ir perdazytas-esme, kad ten situ masinu daug taxi, kurie i desiniji sparna igrezia ale flakona ar kazkoki taxi zenkla. Prie to pacio avarinio mygtukas buna mates naudojimo

Antra-masina is Taurages. Tenka su tauragiskiais padirbeti ir patikekit zinau, kiek jie masinu cia perdaro, pridaro ir t.t. As pats is savu pirkdamas ka nors dar siai dienai abejoju :) Nesakau, kad si masina perdaryta ar kazkas blogai, bet du dalykai-italija +taurage=ne itin geras derinys

P.S.: taurageje yra srotas audi, kuriame gali surinkti kokiu nori metu audi su kokia nori komplektacija per viena nakti-net kebulo detaliu dazyt nereikes :)

Puslapiai: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11