1
B7 / Re: A4 b7 cabrio
« Įrašytas: 2020 Liepos 09, 19:35:37 »
netinka, sparnai ir kapotas kitoki nei kad sedano/avanto.Tinka zibintai ir buferis priekinis
Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.
? maciau fb erdvej po 90 naujas pardavineja,speju ten kokybes nelb galima tiketis,nors gal visgi geriau nei sena naudota

dabartinej b6 bulkoj darbinej s3 modifikacijos sudetos,programa daryta n kartu ir visvien turiu prie ko prisikabint...vazinet kaskart po 200km kad pataisytu ir perdarytu ties 4 kartu baiges noras palikau kaip yra,gal kada nors...
kas jam blogai,kad srote daug kainuoja? kad aliuminis? kad ryja dx?ar kazkur kitur bedos?
pas mane atkeliavo bulka su tokiu varikliu, planuoju svapint i rimtesni ir sakau gal nzn kur pas juos beda nes lygir vaziuoja,netarska,nebraska,kad paskui pardavinejant neissidurt ir sudo neparduot kam