Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - armarius

Puslapiai: [1]
1
Elektros skyrius / A3 99m. gamyklines signalizacijos problema
« Įrašytas: 2010 Liepos 06, 21:44:05  »
Tai gi, tokia bedele, po radijos keitimo nebeveikia gamykline signalizacija, ar gali tai tureti rysi? turiu du pultelius abu be jokios reakcios. Saugikliai visi tvarkoj, rakinant rakteliu signalizacija sudirba( garsas+zibintai). Dekoju uz jusu pasisakymus

2
Dyzeliniai varikliai / 1.9 tdi pasiekus 4k rpm uzlinksta turbina
« Įrašytas: 2010 Birželio 17, 23:11:37  »
Gal kas susidure su tokiu reiskiniu?? kai apsukos pakyla auksciau 4k rpm(kartais uztenka ir zymiai maziau kaip uzeina) nebepucia turba, neina nei is vietos nei ant greicio spausk kiek nori daryk ka nori, nevaziuoja, max greitis 5 pavara 100-120km/h. isjungus ir vel ijungus degima vel viskas veikia, traukia, begejasi gerai. variklis 1.9tdi 66kw. Diagnostika nieko nerodo, davikliai patikrinti.

Puslapiai: [1]