1
Audi 80 / 90 / Problema su elektra..
« Įrašytas: 2014 Spalio 11, 18:52:36 »
Sveiki,taigi iškilo problema su elektra, nėrą kibirkšties. taigi kaip viskas buvo nuo pradžių:
Pirmas kartas buvo kai palikau ant poros dienų neužvesdamas ir tada nenorėjo užsivesti buvau daug ką išardęs bet tada dar buvo kibirkštis problemą lyg buvo su spynelę nes paspaudus raktelį ji užsivesdavo o po poros dienų viskas kaip ir buvo gerai nereikėdavo nei spausti užsivesdavo bet dabar kaip ir minėjau nėrą kibirkšties viską ardžiau buvau idėjas kitą babina ir vistiek nesivedė o ji man užgeso bevažiuot kas galėtų būt ?
Pirmas kartas buvo kai palikau ant poros dienų neužvesdamas ir tada nenorėjo užsivesti buvau daug ką išardęs bet tada dar buvo kibirkštis problemą lyg buvo su spynelę nes paspaudus raktelį ji užsivesdavo o po poros dienų viskas kaip ir buvo gerai nereikėdavo nei spausti užsivesdavo bet dabar kaip ir minėjau nėrą kibirkšties viską ardžiau buvau idėjas kitą babina ir vistiek nesivedė o ji man užgeso bevažiuot kas galėtų būt ?