Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - Martini

Puslapiai: [1]
1
Audi 80 / 90 / Problema su elektra..
« Įrašytas: 2014 Spalio 11, 18:52:36  »
Sveiki,taigi iškilo problema su elektra, nėrą kibirkšties. taigi kaip viskas buvo nuo pradžių:
Pirmas kartas buvo kai palikau ant poros dienų neužvesdamas ir tada nenorėjo užsivesti buvau daug ką išardęs bet tada dar buvo  kibirkštis problemą lyg buvo su spynelę nes paspaudus raktelį ji užsivesdavo o po poros dienų viskas kaip ir buvo gerai nereikėdavo nei spausti užsivesdavo bet dabar kaip ir minėjau nėrą kibirkšties viską ardžiau buvau idėjas kitą babina ir vistiek nesivedė o ji man užgeso bevažiuot kas galėtų būt ?

2
Marijampolė / Dėl technikinės
« Įrašytas: 2013 Gruodžio 28, 19:21:59  »
Sveiki turiu klausima kai važiuoji varyt technikine gali gauti kokį leidimą važiuoti su mašiną (Kad pravaryti technikine)
?

Puslapiai: [1]